Barvy a použití svíček

Magie barev, Dračí tarot > Barvy a použití svíček

Barvy svíček pro meditaci s draky

Oheň je již od nepaměti chován v posvátné úctě; probouzí inspiraci, tvořivost, je skvělý pomocník při různých magických praktikách. Ne jinak je tomu i při magické práci s draky. Vhodná barva svíce, vám pomůže zesílit vibrace vašeho záměru.

ČERNÁ: obracející; nepropustná; spoutává negativní síly; napravuje neshody; ochrana; uvolnění k posílení vůle; zneškodňuje černou magii a negativní myšlenky. Přitahuje draky Země, Chaosu a Strážné draky.

MODRÁ: pravda, inspirace, moudrost, okultní síla, ochrana, pochopení, zdraví, radost, mír, věrnost, domácí pohoda, trpělivost. Přitahuje draky Vody, Jezer, Moří, Měsíce, Větru a Bouřky (tmavé svíčky), a Strážné draky.

HNĚDÁ: K přivolání peněz a finančního úspěchu, k ovlivnění Elementů Země, soustředění, rovnováha, mimosmyslové vnímání, intuice, studium. Přitahuje draky Země, Hor a Lesů, s Strážné draky.

ZLATÁ A VELMI SVĚTLE ŽLUTÁ: Velké štěstí, intuice, pochopení, předpovídání budoucnosti, rychlý příchod štěstí, finanční výhody, pro přilákání vyšších vlivů. Přitahuje draky Slunce a Strážné draky.

ŠEDÁ: Zamezit lidem, aby viděli, co ve skutečnosti děláte; skrýt něco do oblaku iluze. Přitahuje draky Chaosu a Světla.

ZELENÁ: Hojnost, plodnost, štěstí, štědrost, peníze, bohatství, úspěch, obnovení, manželství, rovnováha. Přitahuje draky Země, Hor a Lesů a Strážné draky.

INDIGOVÁ: Meditace, pro neutralizování kouzel jiných lidí; pro ukončení pomluv, lží a nežádoucí konkurence; vyvážení karmy. Přitahuje draky Chaosu a Světla, Moří a Strážné draky.

PURPUROVÁ: Velmi vysoké frekvence, které urychlují působení jiných kouzelných barev nebo svíček, a proto se většinou pálí s dalšími svíčkami; rychlé změny; duchovní léčení; vymýtání zlého ducha. Přitahuje draky Chaosu (tmavší svíčky) a Světla (světlejší svíčky).

ORANŽOVÁ: Povzbuzení, přizpůsobivost, vzpruha, přitažlivost, náhlé změny, nadvláda, moc, k přilákání dobrých věcí, pro štěstí v neštěstí. Přitahuje Ohňové draky a Strážné draky.

RŮŽOVÁ: Láska, cit, milostný vztah, duchovní probuzení, léčení ducha, pospolitost. Přitahuje Vodní draky.

PURPUROVÁ nebo FIALOVÁ: Úspěch, idealismus; vyšší mimosmyslové schopnosti; moudrost; pokrok; ochrana; pocty; duchovní spojení, k prolomení smůly; k vyhnání ďábla; předpovídání budoucnosti. Přitahuje Vodní, Měsíční draky (levandulové svíčky) a draky Chaosu (tmavší svíčky).

ČERVENÁ: Fyzická síla; zdraví; energie; síla; sexuální potence; odvaha; síla vůle; vítězství nad strachem nebo leností. Přitahuje Ohňové draky a Strážné draky.

STŘÍBRNÁ nebo SVĚTLE ŠEDÁ: K odstranění negativních sil; vítězství; stabilita; meditace; rozvíjení mimosmyslových schopností. Přitahuje draky Chaosu (svíčky s cínovým odstínem) a Měsíce, a Strážné draky.

BÍLÁ: Čistota; duchovnost a vyšší životní cíle; pravda; upřímnost; síla vyšší přirozenosti; celistvost. Přitahuje draky Světla, Ducha, Měsíce, a Strážné draky.

ŽLUTÁ: Intelekt, představivost, síla mysli, tvořivost, sebejistota, jemné přesvědčování, konání, přitažlivost, soustředěnost, inspirace, náhlé změny. Přitahuje draky Vzduchu, Slunce, Větru a Bouřky (tmavší svíčky), a Strážné draky.

Autor:1. dubna 2009 17:02