On-line

On-line

On-line služby

Vážení a milí,
vzhledem k tomu, že pro výklady písemnou formou, je vyhrazena delší čekací doba, potřebujete-li Vaši situaci řešit rychleji, volte prosím rychlejší a příjemnější způsob společné komunikace – nejlépe přes Skype, popřípadě telefon.

Pokud kliknete na odkaz níže, dozvíte se o těchto službách podrobnější informace:

Kontakt:

Jméno Telefon Skype On-line dostupnost
Iwanka 723 673 877 andelske_leceni Harmonogram
volných termínů

* * *

On-line časový harmonogram

Vzhledem k tomu, že často voláte, kdy mám klienta a já Vám bohužel v tu dobu telefon nemohu vzít, na stránky jsem vložila časový harmonogram, v němž si můžete každý den aktuálně zjistit, kdy mám volný termín a jak na tom s dostupností jsem.

Snažím se nabídnout takové časy, abyste si mohl/a vybrat dle svého rozpoložení, času a chuti. Harmonogram aktualizuji každý den ve večerních hodinách, popřípadě během dne.

Doporučení – abyste se dozvěděl/a aktuální volné termíny, aktualizujte si raději stránku (kdykoli si jí otevřete) klávesnicí F5.

Jak uvidíte v harmonogramu, na každého človíčka mám vyhrazeny 1,5 hodiny, které mohou být využity, nebo nemusí. Záleží na každém z vás, co byste rád/a řešila.

Samozřejmě, že je možné, pokud Vám volný termín v žádnou uvedenou hodinu nevyhovuje, se dopředu domluvit i na jiném termínu, než je uveden v časovém rozpisu. Ráda vám, dle možností, vyjdu vstříct.

Přeji všem kouzelné a pohodové dny.
Těším se na příjemné setkání s Vámi.

S láskou a andílky, Iwča


1. září 2010 03:23
Autor:
 1. Štěpánka
  14. prosince 2019 v 14:24 | #1

  Tyto stránky a hlavně rozhovory s paní Iwankou mi moc pomohly v těžké životní situaci, kdy jsem řešila vztahy se svým partnerem. Pomohla mi si hodně věcí uvědomit a nasměrovala mě v mém dalším konání. Má velmi lidský přístup a povzbuzující náladu.
  Moc za vše děkuji a vřele doporučuji
  Štěpánka

 2. Mina
  8. dubna 2016 v 07:00 | #2

  Dobrý den. Jsem velmi ráda, že mohu využívat rady andělů, archandělů, runy a další výklady na Vašich stránkách.
  Jen prosím, mám se obrátit na terapeuta-obracím se s prosbou k Vám, jak lépe život užívat a vesele se smát.
  Děkuji předem za radu, bude se těšit. Krásné sluníčkové dny i na těle i na duši.

 3. Mirka
  22. března 2016 v 09:14 | #3

  Dobrý den,

  nevím co se děje, ale nejde mi se s Vámi spojit přes telefon (pouze vyzvání) ani mailem (žádná odpověď). Jakým způsobem se s Vámi spojit, abych byla úspěšná? Mám zájem o výklad přes skype.

  Díky a hezký den

  Mirka

 4. maria
  18. srpna 2015 v 07:01 | #4

  je to fajn,kazdy z nas by si mal uvědomit,ze tu teraz je najdolezitejsia laska cit porozumenie odpustanie a to ta urobi najstastnejsim clovekom

 5. Soňa
  18. února 2015 v 12:40 | #5

  Děkuji za pomoc, ale potřebovala bych ještě trochu….

 6. royallady
  21. června 2014 v 16:44 | #6

  Ahoj, som obyčajná žena s komplikovaným životom. :)Chcela by som vedieť veľa vecí a aj mať veľa vecí… Ja idem za svojím cieľom, ale nie za každú cenu. Ľudia tí ktorí prosíte o radu a ako som sa dočítala väčšinou sa to tíka vzťahov, partnera, lásky… Skúste sa zamyslieť nad problémom, ktorý máte, skúste sa vžiť do situácie partnera, spravte niečo nezvyčajné, niečo čo partnera príjemne prekvapí a nemusí to byť na narodeniny a pod. Ten kto Vás chce zostane s Vami, ten kto nechce odíde a Vy nechajte ho odísť, ak zažívate akurát také smutné obdobie, tak modlite sa. Modlite sa k Anjelom a k Bohom, verte že partner, ktorý Vás opúšťa/il nebolo to pravé, ale museli ste sa niečo naučiť, aby ste sa v duchovnej úrovni postúpili ďalej (ja to tak beriem, osobné skúsenosti) . A nemajte strach zo samoty, veď Anjeli sú stále okolo nás a ich láska je bezpodmienečná, milujú nás takých aký sme. Takže hlavu hore, a nebojte poprosiť svojich Anjelov, Boha. Modlite sa, myslite pozitívne a usmievajte sa 🙂 Prajem Vám krásny deň <3 <3 <3

 7. Nataša
  25. prosince 2013 v 07:45 | #7

  Iwanko, přeju Ti krásné svátky, štěstí a lásku ❤

 8. Petra
  3. prosince 2013 v 18:04 | #8

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat na vykládání karet přes mail. Jestli mi pošlete svůj mail a domluvíme se nebo jak to probíhá. Předem děkuji za odpověď

 9. sofdeja
  4. září 2013 v 07:36 | #9

  Dobrý deň pani Ivanka. Mám vzťahový problém,ktorý trvá už dlhšie a vyčerpáva ma. Už som skúsila všetko, trpezlivosť,toleranciu,rozhovory … efekt žiadny. Moj partner má nejaký blok,vybudoval nejaký múr cez ktorý sa neviem dostať.Neviem či je v tom iná žena, či ku mne už nič necíti,alebo má strach z našej budúcnosti. Ide mi o to, aby sa náš vzťah vrátil do štádia keď bolo všetko v poriadku, a bol to skutočne nádherný vzťah. Nie, nechcem sa k tomu postaviť laxne, pretože moj partner má výnimočné kvality ako človek, milujem ho. Potrebujem vyriešit problém ktorý máme a ktorý ja nedokážem identifikovat. V každom vztahu sú problémy, nič nieje dokonalé a ja pre tym nechcem zutekat,ale riešit to. Je medzi nami istý vekový rozdiel, som staršia od neho. Tiež ja som slovenka, a on je čech, takže je tu aj vzdialenost. Nežijeme zatial v spoločnej domácnosti, no bolo to v naších plánoch. Chybu som urobila i ja,ked som v uplnom začiatku nášho vztahu nepovedala v jednej veci pravdu. Vtedy som ešte nevedela či to medzi nami bude vážne a klamala som mu v istej záležitosti. Teda lepšie povedane : neinformovala ho o istom doležitom fakte. Vždy sa negatívne vyjadroval o detoch,že ich nechce. Zamlčala som že mám syna. Ked sa náš vztah dostal do roviny že už to bolo vážne, oznámila som mu to. A v tej chvíli sa zmenil. Zmenil sa v priebehu pár hodín. Stále tvrdí že ide o doveru.No moja intuícia mi hovorí,že mu vadí dieťa,že nechce zodpovednost, že nechce závazok. Neviem. Potrebujem pomoct. Vlastne ani neviem ako štylizovat otázku… snáď : čo treba urobiť aby sa jeho city a postoj vrátili do stavu z pred štyroch mesiacov? Dakujem

 10. 18. června 2013 v 15:39 | #10

  chtel bych vedet zda semnou bude moje byvala laska

 11. Pida
  3. května 2013 v 07:42 | #11

  Hezky den,pred nedavnem jsem objevila tyto stranky,jsou moc hezke a pomahaji me v mem zivote,prekonat me situace. Zato vam moc dekuji. S andelskou laskou vas pozdavuje Pida

 12. Zuzana
  11. února 2013 v 16:23 | #12

  Mám dve dcéry, jedna už dlhé roky žije u otca, a nevídam sa s ňou, nakoľko kým bola malá, neboli na to podmienky a bývalý manžel mi to neumožnil. Druhú mám s mužom, ktorý pil, prehral vždy všetky peniaze a strašne ma mlátil. Tú druhú dcérku mám s ním, rozišli sme sa. Teraz mám už vyše roka úžasného partnera, ktorý je pre mňa oporou a dcére otcom. Chystáme sa vziať si hypotéku na byt…je na to vhodné obdobie, a je to vôbec dobré?

 13. Jája
  4. února 2013 v 09:31 | #13

  Hezký den, Iwanko, v poslední dobš jsem na vašich stránkách denně.Jsem v situaci, kterou nedokáži zvládnout.Mám velké finanční problémy, přišla jsem o práci,nezvládám platit svoje závazky,zřejmě kvůli novému zákonu mám od prosince už dvě exekuce a hrozí mi, že o nový dům přijdu. Mám ho s přítelem na půl, exekuce jsou vedeny jen na mě.Přítel mi nedokáže pomoci.Jsem zoufala, stále v depresi, co mě ješte může pútkat.Nevím jak dál,prosím o vaši pomoc,myslíte,že dojde ke zlepšení,jestli se to dá do pořádku a kdy?Jsem narozená 29.1.1961,Jája

 14. Renata
  24. ledna 2013 v 15:06 | #14

  Jmenuji se Renata narozena 28.5.1070 chtěla bych se zeptat jestli budu mít ještě dítě? děkuji

 15. Mária
  18. prosince 2012 v 23:08 | #15

  @marie Dobrý den (večer)Posílam Vám pozdrav
  Dobrý večer.Ráda bych Vám napsala jestli múžu ?? Děkuji !!

 16. marie
  16. prosince 2012 v 15:15 | #16

  Dobry den,chci se zeptat na muj zdravotni stav do budoucna.Jsem rocnik 1956.Taky prosim o zdravotni stav meho muze,je rocnik 1961.Mockrat dekuji.Marie.

 17. irena
  12. prosince 2012 v 05:05 | #17

  Paní Iwčo,
  D Í K Y!Vaše stránky mě vždy uklidní mysl.Také se moc ráda vracím i slzičky ukápnu a veřte po třech letech,pláčí,děkuji.Jak čtu tady odkazy,stránky“hladí dušičku“.Přeji Vám od srdíčka jen slunéčkové dny Irena

 18. Miroslava Urbanová
  1. listopadu 2012 v 14:10 | #18

  Dobrý den,

  jsem doma, o práci jsem vlastní vinou přišla. Chtěla jsem se zeptat, zda v budoucnu práci, která mě bude uspokojovat, najdu.
  Velice Vám děkuji za opdověď.

  M. Urbanová

 19. Štěpánková Michaela
  2. října 2012 v 16:30 | #19

  Tyto stránky mi pomáhají každý den, našla jsem je náhodou, když jsem byla zoufalá a nevěděla si rady, od té doby co chodím na tyto stránky, jsem zase začala věřit v lepší budoucnost. Za to moc děkuji Míša.

 20. Andrea
  27. září 2012 v 14:57 | #20

  Dobrý den.
  Prosím pěkně byla byste tak hodná a zodpověděla mi dotaz ohledně mého zaměstnání?
  Taktéž děkuji za založení těchto stránek. S pozdravem a přáním krásných dní Andrea

 21. Mária
  19. září 2012 v 08:59 | #21

  Milá Ivinko,chtěla bych věštbu jak jsem na tom zdravotně..Jsem po velmi těžké nemoci a chtěla bych se s Vámi spojit,jen nevím jak..Jsem starší osoba-samouk a všechny ty srandičky s počitačem neumím..Mohla by jste mi odpovědět mailem,jak na to….Máte strašně krásné stránky,není dne,když jsem na PC,abych se nepoučovala,tak krásným Andělským stránkám…Moc děkuji za ně a Vám,za všechno…Mária

 22. 24. května 2012 v 17:42 | #22

  Jsou to stránky, které mají duši. Ráda se vracím, děkuji.

 23. 13. května 2012 v 19:34 | #23

  Dobrý den, skvělé stránky, pomohou když je třeba. Ráda bych se zeptala na typ runových karet. Nemůžu je nikde sehnat, jsou nádherné. Ráda bych je měla doma.

  Děkuji za odpověď.

 24. Romana
  24. dubna 2012 v 14:59 | #24

  Jsem moc ráda za tyto krásné stránky.Vždy když si nevím rady tak se obrátím na kartičky a ejhle vychází to.Mom Moc děkuju a přeju krásný zbytek dne

 25. honza
  10. března 2012 v 23:25 | #25

  Chci podekovat za vase stranky
  objevil jsem je „nahodou” a vestby z vasich karet dokonale FUNGUJI
  upevnuji me neustale ve vedomi, ze je tu neustale laskyplna pomoc a jakoukoli situaci lze videt jako zazracny Bozi zamer.
  Dekuju Vam a preju pozehnanou podporu Nebes pro to co delate
  ze srdce
  Jan

 26. Irena Hrnčířová
  24. ledna 2012 v 13:41 | #26

  Jak krásný byl včerejší výklad. Mám srdce plné naděje.A s nadějí se dají stavět hrady, bojovat bitvy a hlavně žít. Děkuji Iwanko z celého srdce za léčení.
  Irena

 27. admin
  12. prosince 2011 v 21:24 | #27

  @Alena
  Dobrý den,
  při kliknutí na zamíchat karty se karty opravdu zamíchají, jen to není vidět, pokud není žádná karta otočená, nebo celý výklad dokončen. Pokud Vám nejdou karty ani otočit, je to zřejmě způsobené verzí prohlížeče stránek, nebo jiným omezením.

 28. Alena
  6. prosince 2011 v 21:37 | #28

  Dobrý den.Používám výklad na ANO – Ne které máte na svých sstránkách a když kliknu na zamíchání tak se karty nezamíchají a jsou pořád na svém místě.Proč to tak je prosím?přišla jsem nato až teď to je škoda protože jsem něco řešila a ještě řeším a potřebovala jsem poradit od karet.Je to rychlejší a hlavně to nezabere moc času a peněz.Děkuji vám za jakoukoli odpověď s pozdravem Alena.

 29. 25. října 2011 v 17:54 | #29

  Milá Iwanka, som velmi rada, ze som nášla túto vašu stránku.Keď mi je velmi ťažko tak si vykladám anjelske ,archanielske a delfínske karty, ktoré mi veľa povedia a zároveň aj povzbudia.Rada by som sa s vami stretla,alebo Vás počula osobne.Na anjelíčkov verím,stále keď nájdem pierko tak si ho vložím do Biblie, ktorú každý deň čítam.Ešte raz Vám z úprimného srdca ďakujem.Lívia Kaňová Poprad

 30. eva
  7. října 2011 v 12:52 | #30

  Chtěla bych strašně moc poděkovat za stránky Vám a všemu vesmíru,jež Vám to pomáhá tvořit.Děkuji moc,karty neuvěřitelně přesně vycházejí a moc mi pomohly.Krásné sluníčkové dny všem. Eva

 31. Dadu
  19. září 2011 v 19:57 | #31

  Děkuji Iwanko za vytvoření Vašich úúúúžasných stránek !!!! Děkuji VŠEM Andělíčkům, že mi pomáhají pochopit spoustu věcí v životě !!!!

 32. Mili
  13. července 2011 v 21:06 | #32

  Hm taky jsem si chtěla popovídat ale i když byl volný termín nedostala jsem ani odpověď. Možná škoda, možná znamení……..

 33. Jaroslava Mezírková
  23. června 2011 v 12:14 | #33

  Přeji moc hezký den,
  opět jsem si vykládala Andělské karty, Delfíny i víly, Archanděly i RUNY.
  Opět krása, nádhera, pohlazení dušičky.
  Neumím dost poděkovat Iwance, že tyto stránky vytvořila.
  Když mám velký splín, tak spolu mluvíme na Skype a vždy mě „probere“ a pomůže.
  Holka zlatá má pravdu a ví, jak pomoci. Zkrátka umí a hodně umí.
  Iwanko moc, moc děkuji.
  Posílám Lásku a Světlo i s Andílky.
  Jarka

 34. Violet
  11. června 2011 v 00:14 | #34

  @Iveta
  Iveto,
  zkuste víc otevřít oči 🙂 Pokud chcete po andělích znamení, aby jste věděla, že jsou s Vámi, tak je o to požádejte 🙂 Ale nikdy jim neříkejte jaké to má být znamení, oni na sebe umějí upozornit velice dobře 🙂 Andílci na sebe mohou třeba upozornit, že uslyšíte určitou píseň, najdete minci, před Vámi slétne peříčko, proletí motýl, uvidíte číslo/a např. na poznávačce auta. Více zde http://www.atarot.cz/category/andele/ciselne-kombinace Zkuste někdy vypnout racionálnost a nechat mluvit intuici 🙂 Vyjděte si do přírody 🙂 Andělé jsou s Vámi pořád, nikdy Vás nemohou opustit 🙂

 35. Stáňa
  9. června 2011 v 12:47 | #35

  Gizela Procházková :Dobrý den, chtěla bych od Vás abyste prosila anděle aby byly pořád semnou, protože jsem ve strašný situaci. Jsem uzavřená do sebe, a všechno na mně padá, nic se mi nedaří. A jsem z toho nemocná. Mockrát Děkuji.

  9. Červen 2011 v 12:45 | #1 Odpovědět | Citovat Dobrý den.Byla jsem také v takové situaci.Hodně mi pomohlo chodit do práce a zabývat se pořád nějakou činností.Codila jsem k lékaři,který mi také moc pomohl.A hlavně jsem věřila v to,že se to vše spraví.V dnešní době už mohu říci že je to vše v pořádku.Ale musí tomu člověk věřit.Jsem moc ráda že jsou tyto stránky.Již několikrát jsem si vytáhla stejné karty,musí to být nějaké znamení.

 36. Stáňa
  9. června 2011 v 12:45 | #36

  Dobrý den.Byla jsem také v takové situaci.Hodně mi pomohlo chodit do práce a zabývat se pořád nějakou činností.Codila jsem k lékaři,který mi také moc pomohl.A hlavně jsem věřila v to,že se to vše spraví.V dnešní době už mohu říci že je to vše v pořádku.Ale musí tomu člověk věřit.Jsem moc ráda že jsou tyto stránky.Již několikrát jsem si vytáhla stejné karty,musí to být nějaké znamení.

 37. Jaroslava Mezírková
  6. června 2011 v 22:01 | #37

  Přeji hezký den,
  tyto stránky pomáhají všem,kteří chtějí pomoci. Sama sem chodím velmi často. Je to pohlazení po duši a nabití energie.
  Děkuji Iwance, že toto pro nás dělá. Jarka

 38. Jaroslava Mezírková
  6. června 2011 v 21:55 | #38

  Hezký den, moc děkuji za tyto stránky Iwance. Chodím na ně skoro denně. Vždy mi dají pozitivum, krásu a naději. Když jsem špatná, vždy mi pomůžou.Je to takové pohlazení bolavé dušičky, naděje a krásy. často si vykládám andělské karty, i když nemám problém a jsem pozitivní. Dodají mi krásu,klid na duši a hlavně sluníčko v duši.
  Iwanko, moc,moc děkuji za tuto nádheru a všem vřele doporučuji. Jarka

 39. Gizela Procházková
  29. května 2011 v 19:45 | #39

  Dobrý den, chtěla bych od Vás abyste prosila anděle aby byly pořád semnou, protože jsem ve strašný situaci. Jsem uzavřená do sebe, a všechno na mně padá, nic se mi nedaří. A jsem z toho nemocná. Mockrát Děkuji.

 40. František
  21. května 2011 v 12:26 | #40

  Jsem rád,že jsou takové krásné a užitečné stránky jako tyto:))

 41. Ivka
  18. května 2011 v 20:28 | #41

  Krásne stránky, plné lásky, každý deň ma povzbudia a potešia a dodajú silu. Ďakujem anjelom a želám všetko dobré.

 42. Iveta
  13. května 2011 v 09:42 | #42

  jak to poznáte ,že andělé jsou s vámi,můžete mi poradit jak se to dělá vyšlo mi v kartách důvěra nové začátky ,podle karet mám naslouchat andělům ,ale nevím jak neumím to děkuji Iveta

 43. Woma
  12. května 2011 v 18:30 | #43

  Uuuzasna stranka!Dakujem!

 44. moji andělé
  12. května 2011 v 18:20 | #44

  vim že anděle ekzistují jsou se mnou. milena

 45. 16. dubna 2011 v 12:12 | #45

  Zdravím všechny! Chodím sem pravidelně a jsem moc ráda, že tyto stránky existují. Procházím teď velmi těžkým obdobím a tyto stránky mne drží nad vodou a dodávají my mnoho sil. Jsou opravdu super. Věřím, že dokud neztratíme víru ve všechny, kdo nám shora pomáhají, vždy nám bude pomoženo. Všem přeji hodně lásky a zdraví.

 46. Petra
  1. dubna 2011 v 11:01 | #46

  Děkuji moc za dnešní rozhovor Iwance, jste úžasná a začalo svítit sluníčko všude :-)))

 47. Mária Belányiová
  29. března 2011 v 13:31 | #47

  Teraz sa nachádzam v takom rozhraní života, zišla by sa mi dobrá rada ako sa mám zachovať verím vo výklad kariet ďakujem Marika

 48. kiti
  16. března 2011 v 18:22 | #48

  Jsem moc ráda za tyto stránky,každý den v nich nacházím odpověd na své pocity…a vnímám je o to víc,jsem opravdu za ně vděčná,děkuji a at se Vám daří

 49. Radka
  7. března 2011 v 19:41 | #49

  Chtěla bych Vám poděkovat za krásné stránky.Andělská věštba je pohlazením na duši.Děkuji za tyto stránky.Zdraví Radka

 50. mickela
  16. února 2011 v 22:18 | #50

  Moc se mi líbí runové karty, které zde používáte v on-line výkladu. Mohla byste mi prosím sdělit o jaký druh karet se jedná, popř. kde je možné je sehnat. Děkuji Vám!

 51. Daria
  14. ledna 2011 v 09:49 | #51

  Nedávno jsem objevila vaše stránky.Jsou nádherné.Dnes mi karty daly takovou odpověď na mou situaci až mne mrazí.A slzičky?Ani nemluvím!

 52. Daniel
  10. ledna 2011 v 17:19 | #52

  Taky zde musim vyjadrit vdecnost.. dekuji mnohokrat za tyto stranky

 53. Terezka
  14. prosince 2010 v 16:29 | #53

  děkuji moc za tuto stránku♥ taky mi po každém přečtení naskočí slzičky 🙂

 54. Jana
  9. prosince 2010 v 08:28 | #54

  Chtěla bych vám poděkovat za nádhernou a laskavou stránku. Velmi ráda sem „chodím“ a vždy se dozvím něco nového a hlavně ta laskavost hladí na duši. Děkuji JANA

 55. Gabriela
  18. listopadu 2010 v 21:23 | #55

  Karty ,to je to,co mi pomáhá a po každém přečtení mi naskočí slzičky!Jak mi dávají naději a porozumnění!

  Děkuji za založení této stránky