Vyrovnání (cena)

Vyrovnání (cena)

Většinou jsme zvyklí hledat za nabízenými službami nějaký ceník. Slovo ceník, se mi ale v souvislosti s těmito službami moc nelíbí. Na druhou stranu vím, že než se pro něco rozhodneme, potřebujeme vědět, kolik to stojí. Jenže určit platný ceník v této oblasti, pro všechny lidi stejný, je docela složitý úkol. Každý člověk totiž potřebuje jiný přístup i jinou dobu na to či ono. Proto jsem Vaši odměnu za službu, kterou od nás dostanete, nazvala vyrovnání.

V tabulce jsou uvedeny služby, orientační doba trvání a výše vyrovnání:

Služba
čas cena
Výklad přes skype nebo telefon do 1/2 hodiny 300,- Kč
Výklad přes skype 1 hodina až 1,5 h 550,- Kč
Výklad skype + zaslání energií 1 hodina až 1,5 h 600,- Kč
Výklad po telefonu až 1,5 hodiny 550,- Kč
Výklad přes mail dle složitosti a rozsahu – od: 550,- Kč
Terapie, odblokace, SRT (1. sezení) 1 hodina až 1,5 h 700,- Kč
Opakované léčebné terapie; SRT 1 h až 1,5 h/dle složitosti – od: 650,- Kč
Opakovaná terapie (kontrola výsledků) do 15-ti minut zdarma

Vyrovnání mezi námi a Vámi se odvíjí od toho, kolik energie a času pro řešení, či odhalení Vašeho problému je třeba vynaložit. Sumy, které jsou uvedeny v tabulce, jsou tedy víceméně orientační, i když, ve většině případů, výsledná cena bývá většinou taková, jakou zde uvádím.

Přesto bych Vás ráda upozornila i na tu skutečnost, že  se občas může stát, že výsledné vyrovnání se přeci jen, u některých z vás, bude mírně lišit. Ať již směrem vzhůru, tak i směrem dolů.  Záleží na složitosti případu, disfunkční zátěži, popřípadě Vašich sociálních poměrech.
Samozřejmostí je tedy i ta nabídka, pokud budete chtít, můžeme se spolu před službou, kterou si vyberete, domluvit, do jaké finanční částky se chcete vejít.

Energetické vyrovnání (ocenění) za výklad, či terapii určujeme na konci našeho společného hovoru tak, že se spojíme s duchovními průvodci a ti nám poradí výši odměny v kontextu s tím, co jsme Vám pomohli odhalit, otevřít, či odstranit a tu Vám sdělíme.

Nedochází tedy k tomu, že byste za svůj výklad nebo terapii zaplatil/a nepřiměřenou cenu. Snažíme se tímto způsobem odměňování spravedlivě ošetřit, pro každého jednotlivce, aby nevznikal karmický dluh nám – vůči Vám, ale ani Vám, vůči nám.

A právě z těchto důvodů, abychom mohli uplatnit toto energetické vyrovnání, u nás platíte až po provedené službě, kterou si zvolíte, abyste věděl/a za co vydáváté své peníze.

Vyjímku tvoří pouze výklady písemné přes mail, kde zůstává volba na každém člověku, zda chce platit předem, nebo až po výkladu.


9. června 2010 12:37
Autor: