Výklady telefon

Výklady telefon

Výklad karet po telefonu.

Pro ty z vás, kteří nemáte možnost volat přes Skype a rovněž byste toužili po rychlejší odezvě, máte možnost nechat si poradit po telefonu.

Jaké výhody u nás máte?

  • Nejste limitován/a časem, ani se Vám neodpočítávají minuty. Jste limitován/a pouze Vaším tarifem. Zde počítejte prosím s tím, že výklad po telefonu (stejné je to i po skype), aby Vám něco dal, a něco jsme spolu vyřešili, trvá hodinu, někdy i déle. Nepreferuji rychlé výklady z vlaku.
  • U nás máte možnost volat ihned, nechat si vyložit ten samý den, a až poté zaslat peníze – vyrovnání.
  • Nejste limitován/a dotazy

Jak výklad po telefonu probíhá?

Poprosím Vás o iniciály – křestní jméno a datum narození (kvůli napojení). Krátce si popovídáme a sdělíte mi, co byste rád/a řešil/a. Poté mi sdělíte své otázky. Budete-li chtít,  můžete mi situaci i více přiblížit a můžeme začít. 🙂

Vstup do výkladu se zkrátka vyvíjí u každého jinak. Pamatujte, prosím,  že žádáte o objasnění situace, v které se nacházíte. Popřípadě o její vývoj do budoucna. U mne nejste pasivní. Vedu Vás tak, abychom byli společně aktivní a vy jste z výkladu odcházel/a maximálně spokojena/ný. 🙂

I při výkladu po telefonu mějte připravenou tužku a papír, abyste si mohl/a dělat poznámky pro případ, že se v budoucnu budete chtít k výkladu vrátit.

Věřím, že Vás naše služba mile osloví, a těšíme se na on-line setkání s Vámi.
S láskou Iwča & Atarot team.


3. září 2020 09:22
Autor: