Iwanka radí a pomáhá

barvy_spektrum_

Ztratila jsem se, abych se mohla znovu objevit.

Krátká zpráva o mojí dlouhé cestě a zmizení. Pár slov o něčem, co pro vás chystám. S láskou Iwča 🙂

Vážení a milí. Omlouvám se velice za dlouhodobou nepřítomnost jak na stránkách, tak za různě dlouhé výpadky na telefonu a mailu.  Několikráte jsem chtěla psát na stránky, ale vůbec mi to nešlo. Co jsem napsala, jsem opět vymazala. Duchovní informace pro psaní na stránky, se mi opět otevřely až v loňském roce (2020). Tak jsem začala zase psát /nejdříve pro sebe/ a dokonce tvořit. Dostávám totiž informace jak pracovat s krystaly a drahými kameny. Takže tvořím s archandělem Jofielem (a jeho dalšími pomocníky) magicko-léčivé náramky a další věci, které zkouším na sobě i rodině a skvěle fungují. O všem vám dám postupně vědět.

Původně jsem chtěla svůj několikaletý příběh shrnout v bodech a napsat, protože je docela výživný. Zažili jsme smrt i zázrak znovuzrození a to bez legrace. Jenže v této době se děje tolik věcí, že mne začaly svrbět prsty a ráda bych se k nim konečně vyjádřila. V loňském roce jsem měla nakročeno, ale pak se vyrojilo tolik info, že jsem to nechala být.  K mému příběhu se třeba vrátím později.

Budu tedy o sobě stručná. Svou divokou transformační jízdu s rodinou a domem, jsem docela zvládla. Dokonce stále žiju. Mnoho nového jsem se naučila. Něco ztratila, něco nového získala. Ale ještě mnoho práce nás čeká. Zkrátka dávám tímto vědět: „U mne již je vše ok a jsem tu opět pro vás.“ 🙂

Nyní je ale důležitější příběh současný, náš společný, který již rok všichni zažíváme a řešíme. Každého z nás se dotýká a bude dotýkat. Situace se zatím nelepší. Ale nemusí to být tak zlé, jak vypadá.

Dám sem postupně několik článků – jak to vidím já, moje duše, andělé a můj nový záhadný vesmírný přítel Kikako Yokamuko. Jednoho dne jsem totiž psala a toto legrační jméno mi spontánně přišlo.

No, snad nejsem ještě blázen. 🙂 Vedl se mnou rozhovor o naší pandemii, který vyústil i pro mne zvláštním poznáním a uvědoměním, které jsem si do té doby vůbec neuvědomila. Brzy vám ho sem dám. Také mi sdělil pro mne docela nové informace o tvoření reality a našem bytí. Ty mému rozumu daly dost zabrat, nechat je v klidu „stáhnout“ na papír.

Budu moc ráda, pokud informace, které vám předám, mnoha lidem pomohou, aby se přestali bát, ale i umírat a viděli celou toto situaci z jiného úhlu pohledu  – z toho duchovního. Také bych tím docela ráda pořádně šťouchla do nás všech, abychom se spojili a dovedli tohle celé běsnění do šťastného konce.

Předem upozorňuji, že moje články týkajících se koronaviru neobsahují tentokráte laskavá a milá slova. Těch již bylo dost. Nyní je třeba, abychom dostali facku a probrali se. Protože andělé říkají, že lepší facka dnes, než dělová rána za rok. O kterou si bohužel, docela koledujeme. Tak by bylo dobré jí předejít. Můžete se tedy směle přidat. 🙂

Celou současnou situaci lidstva popisuji v ironickém, až sarkastickém tónu se špetkou cynismu. Někde něco i více dramatizuji. Důvodem není nikomu ublížit, nebo ho ponížit.  Důvodem mého drsnějšího pojetí celé naší  koronavirové reality show za všechny peníze světa, je pomoci lidem otevřít oči. Pomoci pochopit, co tahle celá situace znamená a jak se k ní postavit. Ale i jak se s ní vypořádat a dostat.

Uvítám samozřejmě vaše komentáře, ale i třeba dotazy, které z článků mohou u vás vyvstat. Jsem sama zvědavá, co se z toho vyklube.

Děkuji předem za vaši zpětnou vazbu a komentáře. S láskou a požehnáním všeho dobrého, andělé, Iwča a Kikako Yokamuko. 😀

Autor:4. března 2021 22:57
 1. Dana
  6. července 2023 v 18:42 | #1

  Dobrý den.
  Chtěla bych se zeptat, jestli jste se někdy setkala s někým komu nešla tak úplně předpovědět budoucnost.
  Nikdy jsem si moc karty vzkládat nenechala, ale teď jsem šla. Měla jsem doporučení. Paní je velmi dobrá podle toho, co jsem slyšela od 3 nezávislých lidí. Hned věděla oč jde, popsala výchozí body vztahů, co je ovlivnilo, co bylo příčinou, do čeho to ústí, co je potřeba udělat. Ale u mě nic z toho neproběhlo, podotýkám, že ani oni nežádali konkrétně tento pohled. Jen s obtížemi mi předpověděla co se má stát, možná.
  Mě by mě zajímalo, jestli s něčím takovým máte zkušenost, proč se to vyskytuje.
  Předem děkuji za Vaši odpověď.
  D.

 2. Nataša
  23. srpna 2021 v 08:47 | #2

  Moc ráda Tě opět slyším