Léčebný rituál

Smrt a znovuzrození > Léčebný rituál

Rituál smíření a harmonie

Tento léčebný rituál s anděly, vám pomůže, pokud si to dovolíte, co nejdříve najít v sobě opět mír, lásku a radost.

Zajistěte si, abyste nebyl/a po dobu cca 1 hodiny nikým rušen/a. Připravte si a vytiskněte text, který je zde barevně zvýrazněn. Připravte si 6 čajových svíček, které na bezpečném místě rozestavte do kruhu tak, abyste doprostřed mohli vložit na lístečku napsanou afirmaci. Vezměte si papír a na něj napište: „Zrození a smrt jsou důležité přestupní stanice v nekonečném procesu života a já to chci pochopit„. Složte papírek a vložte ho bezpečně do kruhu ze svíček. (Až budete s tímto rituálem hotovi, papírek vemte, roztrhejte a vyhoďte).

Zapalte 6 čajových svíček (nezapomeňte prosím, při manipulaci se svíčkami na bezpečnost!)  Číslo 6 je, mimo jiné, symbolem lásky, sjednocení, stability, jasu, klidu a harmonie.

Vytvořte si pohodlí, prodýchejte se, uvolněte se. Pokud budete mít chuť, pusťte si k tomu i meditační hudbu.
Já osobně bych volila mantru Buddhy Medicíny. Tato mantra projasňuje mysl, harmonizuje, zvyšuje vibrace, léčí, navozuje klid a mír. Ale volba je samozřemě na Vás, vyberte si to, co Vám bude milé a příjemné…

Pokud jste se rozhodli i pro hudbu, nechte jí znít a zadívejte se chvíli na obrázek andělů (můžete si ho i vytisknout).  Spojíte se tím s Archandělem Azraelem a dalšími anděly a bytostmi, naladíte se na jejich energie a vytvoří se kolem Vás ochrana.

(Všechny obrázky i text, jsou pro tento léčebný rituál mentálně naprogramované, aby celý očišťující a uzdravující proces proběhl pro všechny zúčastněné co nejpříjemnějším způsobem, bezpečně a v pořádku.)

Dýchejte do srdeční čakry. Buďte uvolnění. V  duchu, nebo nahlas, svými slovy poproste archanděla Azraela a anděly, ať Vám pomohou sejmout z dušičky, těla i srdíčka trápení, uzdravit vztah mezi vámi a dotyčným (dotyčnou), a pomohou Vám oběma obnovit svobodu a nastolit úlevu, radost, mír a klid ve vašem životě, ve vaší rodině i na všech úrovních vašeho bytí.

… až budete cítit, že jste připraveni pokračovat dál, řekněte:

Volám energie Otce Vesmíru, Matky Země, archanděla Azraela, Michaela, Rafaela, Kamaela, Uriela a Matky Marie, aby mi pomohli pochopit ztrátu milované….. (doplňte jméno), dořešit, uvolnit, vyčistit a zcela uzdravit na všech úrovních vztah mezi námi.

Nyní, i když se kolem vás ochrana vytvořila, přesto, budete-li chtít – pro svůj vědomý pocit bezpečí, si představte kolem sebe ochranný kruh z bílého, růžového, fialového, modrého a zlatého světla a kolem prociťte archanděly a anděly, které jste zavolali. Můžete samozřejmě přizvat i svoje oblíbené bytosti.

Do kruhu pozvěte vašeho zemřelého blízkého (stačí na něj pomyslet, nebo si dejte k sobě jeho /její/ fotografii a začněte k němu (k ní) ze srdce hovořit. Říkejte vše, co vám přijde na mysl. Ať to dobré nebo špatné.

Je třeba, pokud to tak cítíte, aby se z vás uvolnila i negativní energie – výčitky, nenávist, hořkost, neporozumění, vztek… apod. Mohou být ve vás i výčitky vůči Bohu, vůči některým lidem, společnosti, situaci… Zkrátka i tyto nenávistné energie nechte z vás volně vyjít. A samozřejmě i ty láskyplné.

Andělé a bytosti, které zavoláte, vám budou negace pomáhat čistit, rozpouštět, odstraňovat…

Když budete cítit, že jste řekli vše, co jste chtěli, vyplakali všechny slzy, vnímejte také duši člověka, co chce říci ona vám. Naslouchejte pozorně. Mluvte, komunikujte… To co cítíte a vnímáte, si nevymýšlíte… Nebojte se toho…

Když budete cítit, že vše, co jste si mezi sebou chtěli ještě říct, jste si řekli, řekněte:

Stvořiteli, archandělé a andělé, prosím, prosvětlete a uzdravte na všech úrovních u mě, u……. (doplňte jméno) i u mé pozemské a duchovní rodiny svou Láskou a Světlem tuto bolestnou zkušenost, tento prožitek. Pročistěte a uzdravte prosím mou mysl, duši a tělo od bolesti, depresí, šoků, traumat, hořkosti, pocitů osamocení, ztráty, všech závislostí, nezdravých vazeb a utrpení a nahraďte je vnitřním mírem, láskou, světlem a smířením.

Odevzdávám vám veškerou bolest, hořkost, lítost, bezmoc, veškeré negativní a omezující energie i veškerá pokřivení a nepochopení o smrti a znovuzrození. Prosím, přeměňte tyto energie opět na čistou energii Lásky, Světla, Harmonie, Míru, Moudrosti a Smíření.

Pokud ještě zůstaly mezi mnou a …. (doplňte jméno) jakákoli nedorozumění, nenávist, hořkost, pouta, výčitky a obvinění, nesplněné touhy a přání, prosím rozpusťte a uzdravte na všech úrovních definitivně také tyto emoce, vzorce, energie a vazby.

Prosím, pomozte mému milovanému…. (milované….), aby bezpečně došla (došel) do láskyplné náruče Stvořitele (Boha, Světla – říkejte to, v co věříte) a tam našel (našla) klid, lásku a bezpečí.

Žehnám sobě i tobě, milý (milá)…. (doplňte jméno), abychom každý, opět nalezli hluboký smysl svého bytí. Abychom každý nalezli Světlo, Lásku, Harmonii, Moudrost, Smíření a Mír v té formě bytí, a v tom čase a místě, ve kterém se nacházíme právě teď.

Odpouštím ti milý (milá)….. (doplňte jméno), že jsi se rozhodl/a odejít z tohoto světa, z mého života. Osvobozuji sebe i Tebe, ze všech omezujících pout, obav, strachů a ostatních omezujících energií. Posílám ti lásku, požehnání, obejmutí, vděčnost a poděkování za vše, co jsme spolu prožili.

Děkuji vám, milý Otče Vesmíru, Matko Země, archandělé a andělé ze srdce za pomoc, uzdravení a osvobození z utrpení, nás obou i celé rodiny. Děkuji za porozumění, ukončení bolesti, trápení a smíření se ztrátou mého (mé)…..(doplňte jméno) a touto životní etapou. Odevzdávám veškeré zbytky, strachů, obav, omezujících a poutajících energií, a na jejich prosvětlené místo přijímám lásku a hluboké pochopení moudrosti Božího plánu života a smrti.

Ukončení a uzemnění:

Jsem tady a teď, v tomto čase, na této Zemi, plně přítomen/a ve svém těle a ukotven/a v Zemi. Vědomě a láskyplně vnímám své kořeny. S důvěrou se otevírám  klidu, míru, lásce, harmonii, svobodě, síle, zdraví a láskyplnému požehnání Stvořitele (Boha, Vesmíru, andělů…) Opět kráčím svým životem v před, s lehkostí a důvěrou, s hlubokým porozuměním, láskou a mírem ve své duši i srdci. Děkuji sama (sám) sobě, že jsem touto zkušeností dokázal/a projít. Mám se rád/a a přijímám se takovou (takového) jaká/ý jsem.

Jsem smířen/a s životem i smrtí, v míru a lásce se sebou, svou duší, s Tebou, Otcem, Matkou a vším Co Jest… Děkuji. Amen.

Doporučení:

…Svíčky nechte na bezpečném místě dohořet. Čajové svíčky hoří přibližně 4 hodiny.

Naplánujte si tento rituál raději na dobu, kdy se budete moci jít pak i prospat. Někoho tento rituál může sice nabít novou energií, někoho ale může unavit a vyčerpat. Bude záležet na tom, jak čerstvá bolest, to pro vás je. Po rituálu se osprchujte. Místnost, v které jse rituál prováděli, vyvětrejte. Běheme dalších 7 dní hodně pijte, aby se i fyzické tělo pročistilo.
Důvěřujte v celý proces, vše se děje jak má. Andělé na Vás budou ještě i poté, co skončíte, pracovat a léčit vaše emoční a psychické rány. K tomu se spustí také léčivé energie na dobu 7 dní, které vám budou rovněž pomáhat rozbolavěnou dušičku léčit, harmonizovat a uzdravovat.

Může to být velmi emočně silné, ale pokud tím projdete, a necháte ze sebe všechny negace volně vyjít, vězte, že přijde obrovská úleva. Uvolňující se emoce hodně prodýchávejte. Andělům tím při jejich práci pomůžete a sobě také: …při nádechu – si představte světlo, které do vás vstupuje a prosvětluje vaši bolest… při výdechu – si představte, že se uvolňuje a odchází pryč.

Přeji všem, kdo procházíte tímto údolím, mnoho síly, lásky a podpory. Ať naleznete brzký klid, mír, smíření a lehkost na duši, těle i v srdíčku. Ať láska, soucit a světlo vašich blízkých, andělů a vaší duše, vás provází, osuší slzy, vyčistí rány, obejmou vás, posílí a uzdraví…

S obejmutím, láskou a velikou podporou, Vaši Andělé a Iwanka.

Budete-li mít jakékoli dotazy k tomuto článku a léčebnému rituálu, ptejte se mne prosím zde v diskuzi, aby to mohli číst i ostatní. Dále, pokud byste se chtěl/a podělit o své pocity a zážitky s léčebným rituálem, budu velice ráda, když je sem napíšete, popřípadě můžete mi napsat i na mail.
Děkuji. Držte se! S láskou a obejmutím Iwča.

Autor:5. září 2011 09:45
 1. ilona
  14. března 2015 v 18:06 | #1

  zdravim, pred 2 roky mi zahynul tragicky syn.dost to jeste boli ahlavne me to ubiji jak psychicky tak i fyzicky.dnes jsem se rozhodla udelat tento ritual,chci mu pomoci ,aby mel uz klid a byl ve svetle aja se nechci taky trapit.jednou se sejdem nahore a tesi se na to. chci verit , ze to pomuze ze zacarovaneho kruhu, abych se pohla z mista.diky za radu a pomoc jak naleznout klid .diky ilona

 2. Soňa
  6. února 2015 v 14:45 | #2

  Iwanko, opustil mě přítel kvůli jiné ženě a nemůžu se s tím smířit. Vím, že jsem zlá, uplakaná a moc to bolí. pomůže mi léčebný rituál i na toto?

 3. 18. července 2014 v 18:49 | #3

  Dobrý večer,dnes som podstúpila rituál.Nenašla som odpoveď,tak som ho s Láskou vykonala s malou zmenou za môjmu srdcu drahého živého človeka.Pocity?Na začiatku som veľmi plakala.Potom taký zvláštny tlak na prsiach.Stále ho milujem,našla som však akýsi pokoj v sebe.Takže si myslím,že to pomohlo hlavne mne.Či i milovanému človeku?Verím,že ano.Je to úžasný človek a z celej duše a srdca mu prajem len to najlepšie.Ďakujem.

 4. Jana
  8. dubna 2014 v 11:04 | #4

  Dobrý den, četla jsem si články Smíření se smrtí a Léčebný rituál. Chtěla jsem se zeptat, jestli můžu udělat tento rituál, i když se nejedná o smrt fyzickou, ale o jde o konec, smrt vztahu, s člověkem, který žije, ale já se s tím těžce smiřuji a nejsem schopná tuto smrt přijmout. Děkuji Jana

 5. 27. ledna 2014 v 19:20 | #5

  Ahoj všichni na tomto webu,rituál jsem prožíval jak píše Iwča,po ném obrovská únava až jsem s toho usnul a vidél jsem mnoho barev,jak do mne vstupují a bylo mné velmi dobře a celý jsem se uvolnil nevím,kde se ta síla vzala,nikdy jsem nic podobného nezažil.Díky.

 6. Iwanka
  9. prosince 2011 v 19:27 | #6

  Přeji krásný den, milá Ajko. Ano, rituál je sestaven tak aby vyléčil vztah mezi pozůstalými a mrtvými. Bohužel, pro zdravíčko maminky bych ho nedoporučovala použít. Musel by se přímo pro tu konkrétní nemoc poupravit.

  Ale ráda bych v budoucnu i pro nemocné něco podobného vytvořila…

  Ono s nemocí je to těžší. Člověk když onemocní, měl by hledat příčinu, proč nemoc vznikla. A když jí najde a odstraní, poté dojde k uzdaravení i samovolně.
  Pokud chcete mamince pomoci, dodejte jí co nejvíce lásky, podpory a odvahy podívat se na to, proč nemoc u ní propukla… povzbuďte jí, ať nemoci nepodléhá a soustředí se raději na uzdravení.

  Přeji příjemné dny, brzké uzdravení mamince a také láskyplné, příjemné a hojné, kvapem se blížící, vánoční svátky.
  Děkuji za dotaz. S láskou Ivana.

 7. Miriam
  6. prosince 2011 v 22:17 | #7

  Miriam :Dobrý večer Iwanka,môžem tento rituál urobiť aj keď mám práve 4 mesačného syna, ktorého kojím?Ďakujem za odpoveď

 8. ajka
  5. prosince 2011 v 22:28 | #8

  dobry večer Iwanko.to uzdraveni je jenom když ti nekdo umře?ja bych chtěla uzdravit mamku od nemoci.a tyka se to i vztahu,to uzdraveni.Děkuji za odpověd

 9. janča
  29. září 2011 v 23:28 | #9

  ja uz prochazim timto obdobim dlouho a nemohla jsem doted najit klid..uz par let pred tim jsem to vnimala,a vytvorila jsem si docela hezkejch nekolik typu zavislosti a neurozy.jsem na ty veci citliva..odeslo mi pak nekolik lidi po sobe po mesici v 1roce.Jeste ted mi beha mraz po zadech.Hledala jsem pomoc ruzne a musim se zbavit tech neuroz.Zpivam si mantry,davam si svetelne koupele.tukam si na brzlik atd.A je to uz skoro 6let,kdy to zaclo a stalo se to pak vse v 2008.Stale si ale myslim,ze to mam v detstvi a pres cisteni svetlem a zvukem, se stale citim rozhozena.Jako pred temi 1.povodnemi na Morave v 95?,XI/2001 a pak temi povodnemi v Praze.No,nic..nechci si drasat rany, ani stezovat.furt hledam,jak..najdu ulevu a volam o pomoc.

 10. Jaroslava Mezírková
  5. září 2011 v 21:27 | #10

  Toto je nádhera. Věřím, kdo toto(rituál), dokáže se sebou udělat, tak pro sebe a své blízké, kteří již odešli na onen svět udělá maximum a pomůže nejen sobě!
  O to právě jde, aby naši milí, došli Světla a odpuštění.
  Krása.
  Děkuji Jája