Iwanka

Iwanka

Zabývám se poradenstvím, alternativní léčbou, odblokací a podrobnými rozbory životních problémů. Při své práci pracuji s intuicí, s různými druhy vykládacích a určovacích karet,  kyvadlem, čakrovými kartami, pozitivními afirmacemi… Komunikuji s anděly a bytostmi Světla. Při alternativní léčbě a odblokaci pracuji s různými energetickými systémy – Shamballa, Komyo Reiki, Andělské reiki a další. K tomu používám léčebné energie, které jsem dostala darem od světelných bytostí.

V několika léčebných energetických „větvích“ jsem se dostala na mistrovský stupeň; od světelných bytostí jsem obdržela rozsáhlý, multidimenzionální léčebný systém, který je velmi léčivý… Ale to ještě neznamená, že jsem spokojena se svým vývojem.  Tvrdím, a je to i mou životní filozofií, že stále je se co učit a co zdokonalovat – až do konce našeho života. 🙂 Druhým předávám to, co umím a co jsem v praxi vyzkoušela jako funkční – na sobě, známých, blízkých…


Podrobné informace:

Specializuji se na:

  • zjištění, odblokování a léčení skrytých příčin problémů v lásce, partnerství, finančních problémech, zdraví…
  • zjištění, odblokování a léčení příčiny nemocí
  • zjištění, odblokování a léčení příčiny psychických potíží spojených se stresem, depresí, nerozhodností, sebelítostí a pod.
  • rušení závislostí (na partnerovi, nebo jakémkoli jiném člověku, na nemoci…)
  • podpora  a urychlení uzdravení – aktivace vašich vnitřních léčivých sil; například po operaci, či dlouhodobé nemoci
  • čištění a harmonizace toku energií ve fyzickém těle, jemněhmotných tělech, čakrách, auře…
  • léčení neplodnosti – zjištění příčiny + odblokování a léčení

Rozbor a léčení rozmanitých potíží aneb průvodce alternativní cestou k Vašemu zdraví, lásce a spokojenosti.

Pokud Váš život momentálně narušuje stres, strach, samota; trpíte nedostatkem energie, lásky, peněz, nadšení, motivace; nebo trpíte nerozhodností, nespavostí, depresí, nemocí…, nabízím Vám řešení formou terapie. Lze si se mnou o Vašem problému popovídat a rozebrat jej. Ráda Vás vyslechnu, problém s Vámi rozeberu, najdeme spolu příčinu, tu odstraníme; a nenásilnou formou Vás „doprovodím“ k  opětovnému nalezení vnitřní pohody a radosti ze sebe sama i života.  Také Vám poradím, jak na sobě můžete dál pracovat sama (sám), abyste si pozitivní stav udržel/a. K tomu Vám do společně řešeného problému zašlu na dobu, kterou vytestuji, léčivé energie pro dočištění, regeneraci psychiky, harmonizaci… A pokud budete chtít a věříte-li, pomohu Vám také navázat kontakt se Světelnými bytostmi (andělé, archandělé, nanebevzatí mistři…), kteří Vám budou pomáhat na Vaší další cestě ke zdraví, lásce, spokojenosti, bohatství… nebo k tomu, k čemu si přejete ve svém životě dojít.

Pokud se rozhodnete využít této terapie, vyhraďte si přibližně hodinku, až hodinku a půl času, kdy nebudete nikým rušen/a. Věřím, že spolu strávený čas bude pro Vás příjemný a osvobozující.

Léčení a odblokování pomocí techniky SRT:

Toto léčení v podstatě probíhá podobně, jako terapie výše popsaná, ale je intenzivnější a působí hlouběji. Hledám příčinu nemoci, problému, potíží…, které pak čistím  pomocí metody SRT (Spiritual Response Therapy) a dále léčím a harmonizui energiemi.

Cena za tuto terapii je individuální. Viz vyrovnání.

Základní uvedená cena je za hodinu, až hodinu a půl společně stráveného času.

Výklady z různých druhů vykládacích karet.

Výklady provádím především telefonicky, nebo přes Skype.

Upozornění:

  • Pro léčebné terapie upřednostňuji volání přes telefon, popřípadě Skype.

Pokud se domluvíme přes Skype, je nutné, abyste měl/a sluchátka (nebo bedýnky) a mikrofon, dobré internetové spojení a přibližně hodinku, až hodinku a půl času, kdy nebudete doma nikým rušen/a.

Jste-li typ člověka, který svůj problém sdělí raději písemnou formou, popište ho a zašlete na náš mail. O dalším postupu se domluvíme přes mail korespondenci.

Již 15 rokem je u nás samozřejmostí diskrétnost a mlčenlivost. Vaše citlivé informace střežíme jako oko v hlavě. Slouží pouze pro potřebu pochopení Vaší stávající situace. Celé znění ochrany Vašich osobních údajů bude v nejbližší době doplněno.

separator01

Přejeme Vám mnoho zdraví, štěstí, pohody, sluníčka a lásky ve Vašem životě. Ať je Vám, jak na těchto stránkách, tak i v kontaktu s námi a andílky,
příjemně, radostně, zdravě a lehce.

S láskou a úctou, za celý help team Atarot, Iwča.


29. prosince 2020 11:44
Autor: