Iwanka

Iwanka

Kontaktní údaje a informace:

Mail: atarot[zavináč]centrum.cz
Skype:
andelske_leceni
Telefon:+420 723 673 877

Číslo účtu pro platby v CZK v ČR:

Fio banka : 2400080723 / 2010

Č.spořitelna:1047276033 / 0800

Číslo účtu pro platby v EUR v SR: 2400080723 / 8330
(Fio banka – neplatíte převod EUR na Kč)

*  *  *

Zabývám se poradenstvím, alternativní léčbou, odblokací a podrobnými rozbory životních problémů. Při své práci pracuji s intuicí, s různými druhy vykládacích a určovacích karet,  kyvadlem, čakrovými kartami, pozitivními afirmacemi… Komunikuji s anděly a bytostmi Světla. Při alternativní léčbě a odblokaci pracuji s různými energetickými systémy – Shamballa, Komyo Reiki, Andělské reiki a další. K tomu používám léčebné energie, které jsem dostala darem od světelných bytostí.

V několika léčebných energetických „větvích“ jsem se dostala na mistrovský stupeň; od světelných bytostí jsem obdržela rozsáhlý, multidimenzionální léčebný systém, který je velmi léčivý… Ale to ještě neznamená, že jsem spokojena se svým vývojem.  Tvrdím, a je to i mou životní filozofií, že stále je se co učit a co zdokonalovat – až do konce našeho života. 🙂 Druhým předávám to, co umím a co jsem v praxi vyzkoušela jako funkční – na sobě, známých, blízkých…


Podrobné informace:

Specializuji se na:

 • zjištění, odblokování a léčení skrytých příčin problémů v lásce, partnerství, finančních problémech, zdraví…
 • minulé životy (karma) – zjištění, odblokování; vyvázání z karmických trestů a vazeb (je-li to dovoleno)
 • zjištění, odblokování a léčení příčiny nemocí
 • zjištění, odblokování a léčení příčiny psychických potíží spojených se stresem, depresí, nerozhodností, sebelítostí a pod.
 • rušení závislostí (na partnerovi, nebo jakémkoli jiném člověku, na nemoci…)
 • podpora  a urychlení uzdravení – aktivace vašich vnitřních léčivých sil; například po operaci, či dlouhodobé nemoci
 • čištění a harmonizace toku energií ve fyzickém těle, jemněhmotných tělech, čakrách, auře…
 • léčení neplodnosti – zjištění příčiny + odblokování a léčení
 • odvádění tzv.  bloudících duší; čištění a harmonizování obytných prostorů

Rozbor a léčení rozmanitých potíží aneb průvodce alternativní cestou k Vašemu zdraví, lásce a spokojenosti.

Pokud Váš život momentálně narušuje stres, strach, samota; trpíte nedostatkem energie, lásky, peněz, nadšení, motivace; nebo trpíte nerozhodností, nespavostí, depresí, nemocí…, nabízím Vám řešení formou terapie. Lze si se mnou o Vašem problému popovídat a rozebrat jej. Ráda Vás vyslechnu, problém s Vámi rozeberu, najdeme spolu příčinu, tu odstraníme; a nenásilnou formou Vás „doprovodím“ k  opětovnému nalezení vnitřní pohody a radosti ze sebe sama i života.  Také Vám poradím, jak na sobě můžete dál pracovat sama (sám), abyste si pozitivní stav udržel/a. K tomu Vám do společně řešeného problému zašlu na dobu, kterou vytestuji, léčivé energie pro dočištění, regeneraci psychiky, harmonizaci… A pokud budete chtít a věříte-li, pomohu Vám také navázat kontakt se Světelnými bytostmi (andělé, archandělé, nanebevzatí mistři…), kteří Vám budou pomáhat na Vaší další cestě ke zdraví, lásce, spokojenosti, bohatství… nebo k tomu, k čemu si přejete ve svém životě dojít.

Pokud se rozhodnete využít této terapie, prosím, kontaktujte mne  na výše uvedený mail a popište krátce problém, čeho se týká. Ozvu se Vám zpět s dalšími informacemi.
Popřípadě se můžete objednat i na telefonním čísle: 723 673 877.

Cena za tuto terapii je individuální.
Základní cena je
650,- Kč, což obnáší přibližně hodinku, až půl, věřím, že příjemně  stráveného času pro Vaši úlevu a uzdravení.


Léčení a odblokování pomocí techniky SRT:

Toto léčení v podstatě probíhá podobně, jako terapie výše popsaná, ale je intenzivnější a působí hlouběji. Hledám příčinu nemoci, problému, potíží…, které pak čistím  pomocí metody SRT (Spiritual Response Therapy) a dále léčím a harmonizui energiemi.

Jak léčení probíhá, a co je pro to třeba udělat:

Napište mi na mail, co Vás trápí a co byste rád/a řešila. Ozvu se Vám, dohodneme podrobnosti a termín sezení. Popřípadě můžete předběžně svůj problém se mnou prokonzultovat přes telefon (číslo t. viz výše).

Den před dohodnutým termínem se na Vás napojím a zkontroluji, zda jste pro léčení otevřen/a. Pokud byste byl/a zablokovaná, vyčistím bloky a pročistím, co bude třeba, abychom další den mohli o problému spolu převážně hovořit. Po tomto předběžném čištění zašlu ještě do příčiny problému (či příčiny nemoci) po dobu Vašeho spánku, léčení, které bude rovněž, pomalu, rozpouštět a léčit co bude třeba. Pokud je třeba, předběžné léčení zasílám i na několik dní před samotnou terapií.

Poté se v domluvený den se sejdeme na skype, začneme si povídat a problém rozebírat, a budeme společně, co bude třeba, dále rozpouštět, harmonizovat a léčit. Na konci sezení Vám poradím, co dělat, aby se problém dořešil a neopakoval. A opět Vám zašlu energie na doléčení. Sdělím Vám na jak dlouho a k tomu Vám sdělím, zda bude ještě třeba dalšího sezení či nikoli.

Cena za tuto terapii je individuální. Viz vyrovnání.

Základní uvedená cena je za hodinu, až hodinu a půl společně stráveného času + je v ceně předběžné odblokování (i s nalezením příčiny potíží) spolu se zaslaným léčením, jak před terapií, tak i po ní.

Výklady z různých druhů vykládacích karet.

Výklady provádím především po Skype, telefonicky popřípadě přes mail.

(Ponz.: osobní výklady /léčebné terapie/ poskytuji zatím velmi zřídka).

Základní cena za výklad je 550,- Kč. Někdy, dle složitosti problému, se může navýšit. To Vám ale ráda sdělím předběžně po domluvě.
(Informace o výkladech).

Upozornění:

 • Pro léčebné terapie upřednostňuji volání přes skype.

Je nutné, abyste měl/a sluchátka (nebo bedýnky) a mikrofon, dobré internetové spojení a přibližně hodinku, až hodinku a půl času, kdy nebudete doma nikým rušen/a.

 • U léčení pomocí SRT je důležité, abyste mne předem kontaktoval/a na mail a popsal/a problém, či nemoc, jež byste rád/a řešil/a.

Pokud berete nějaké léky, máte stanovenou diagnozu od lékaře, pak i toto, prosím, připište. Na základě těchto informací, Vám předběžně ráda sdělím, zda léčebná terapie bude vhodná a přinese Vám očekávaný výsledek. Poté si společně dohodneme další postup, termín a čas, kdy se na skype setkáme.

separator01

Přejeme Vám mnoho zdraví, štěstí, pohody, sluníčka a lásky ve Vašem životě. Ať je Vám, jak na těchto stránkách, tak i v kontaktu s námi a andílky,
příjemně, radostně, zdravě a lehce.

S láskou a úctou, za celý help team Atarot, Iwča.


11. března 2010 22:44
Autor: