Léčení s krystaly

Krystaly a rostliny > Léčení s krystaly

Léčení s krystaly;  vyladění se na ně…

Kameny jsou dary země, projevy univerzálních božských sil. Pulzuje v nich živelná energie, zvláštní potenciál, který již milióny let čeká na probuzení…

Již v babylonské a asyrské kultuře se tinktury z některých kamenů používaly k léčivým účelům. Amuletům či talismanům v podobě drahých kamenů se připisovaly magické účinky. Vyzkoušejte si magii, která je přirozená a mocná – magii kamenů, drahokamů a kovů.

kamenyPro většinu lidí je myšlenka, že by kameny mohly léčit, nepřijatelná. Avšak o léčivé a kouzelné síle drahých kamenů kolují odpradávna nejrůznější pověsti.  Kameny působí na lidské tělo blahodárně samy od sebe, ale nejefektivnější je působení přes ruku terapeuta. Obecně jsou ve výhodě hlavně citliví jedinci, kteří jsou schopni energii vystupující z kamenů lépe vnímat.

Kameny jsou dary země, projevy univerzálních božských sil. Pulzuje v nich živelná energie, zvláštní potenciál, který již milióny let čeká na probuzení… Lidé, kteří věří jejich magické síle, pociťují zlepšení svého tělesného a hlavně duševního zdraví.

Máte-li doma nějaký krystal, můžete zkusit:

Vyladění se na krystal, s prosbou o léčení.

Vylaďování se na krystal je dáno navázáním osobního vztahu, jako s novým přítelem, kterého si vážíme, takže energie může snadno mezi krystalem a jeho nositelem cirkulovat a komunikace na jemné úrovni bude rozprouděna. Říká se, že právě komunikace mezi krystalem a jeho uživatelem jim dovoluje naladit se na energii někoho jiného (například andělskou bytost).

Jeden ze způsobů, jak to udělat, je zavřít oči, otevřít své srdce a uvědomit si své nitro. Představte se svému krystalu a nechte ho k sobě hovořit. Naslouchejte bez posuzování a nechte svou mysl uvolněnou a otevřenou. Má váš krystal zvuk, chuť; můžete cítit jeho životní sílu? Vdechněte mu lásku skrze srdeční čakru, zatímco ho přidržujete na úrovni svého srdce a mentálně na úrovni třetího oka a pociťujete zesilující se spojení mezi vámi. Když spojení začnete cítit, poproste o léčení a harmonizování s tím čím pomoci potřebujete. A nechte jeho sílu působit tak dlouho jak budete cítit, že máte. Nakonec mu poděkujte.

Vylaďování se na krystaly a komunikace s nimi zvyšuje účinnost při léčení. Učte se s kameny hovořit, můžete je využívat i k věštění. Objevte způsoby určování energií kamenů, čtení příběhů, které v sobě nesou a symboliku tvarů a barev. Budete překvapeni jejich moudrostí a silou.

Kameny pomáhají léčit

Každý kámen, stejně jako jsou různí lidé, vládne specifickou silou, která je dána jeho složením, hustotou, barvou, prostředím, z něhož pochází i způsobem jeho zrodu a vlivy, které při tom působily. Kameny nám mohou, požádáme-li je o to a budeme-li vědět jak, pomáhat.
Při léčení nemocí (nutné je upozornění, že se však doporučují jen jako podpůrná alternativní forma léčby), doplňování nedostaku energie či naopak čerpání energetických přebytků – obojí je škodlivé.
Některé kameny jsou schopny čistit nezdravé, elektromagnetickým a dalším smogem zamořené prostředí, v němž musíme žít.
Nechci se v tomto úvodním příspěvku o drahých kamenech rozepisovat o jednotlivých druzích a jejich léčivých či čistících specifikacích, jen jeden příklad pro zkoušku:

Spíte vy nebo vaše děti špatně, přestože jste jinak bez fyziologických potíží? Máte nebo mají ve své ložnici či pokojíčku počítač, televizor, rádio a elektronický budík? Potom se nedivte!
Zkuste do blízkosti postelí dát drúzu křišťálu nebo růženínu. A aniž budete o vlivu drahých kamenů cokoliv vědět nebo tomu dokonce vůbec nevěříte, uvidíte po pár dnech, že se váš spánek zlepší.

Využití drahých kamenů i „zevnitř“

Síla drahých kamenů může být využita i zevnitř. A jak na to? Příslušný kámen, dobře omytý, vložíte minimálně na pět hodin do lahve pitné vody. Po uplynulé době kámen vylovíte a obohacenou vodu vypijete po malých doušcích. Nápoj se každý den připravuje znovu a kámen se po vyjmutí ukládá na světlé místo, aby načerpal znovu energii.

Vylaďování se na krystaly a komunikace s nimi zvyšuje účinnost při léčení. Učte se s kameny hovořit, můžete je využívat i k věštění. Objevte způsoby určování energií kamenů, čtení příběhů, které v sobě nesou a symboliku tvarů a barev. Budete překvapeni jejich moudrostí a silou.

Autor:7. října 2009 22:30