Andělé a krystaly

Léčení s anděly, Krystaly a rostliny > Andělé a krystaly
krystaly

Andělé a krystaly

krystaly jsou úžasným nástrojem pro navázání kontaktu s andělskou říší. Fungují jako megafony, neboť navyšují sílu signálu přenášejícího komunikaci a léčivé energie vysílané našimi anděly. Mnohé z krystalů mají vlastnosti, jež přímo souvisí s andělskou říší.

Krystaly a andělé

andělé a krystalyVedle elementálů a zvířat nám přírodní království pomáhá s léčením také prostřednictvím říše minerálů. Patří do ní krystaly se svou schopností zesilovat andělskou energii, stejně jako krystaly v hodinkách nebo rádiích zesilují jiné formy energie.

Zjistila jsem, že krystaly jsou úžasným nástrojem pro navázání kontaktu s andělskou říší. Fungují jako megafony, neboť navyšují sílu signálu přenášejícího komunikaci a léčivé energie vysílané našimi anděly. Mnohé z krystalů mají vlastnosti, jež přímo souvisí s andělskou říší.

Jsou to:

Křišťál – Zkuste nosit křišťál na řetízku anebo si ho podržte na místě mezi svýma očima (u třetího oka). Dostaví se pocit, jako by vám běhal mráz po zádech nebo se měnil tlak. Znamená to, že krystal k vám podobně jako hranol svádí paprsky andělské energie.

Růžový křemen – Tento krystal se skvěle hodí pro otevírání srdeční čakry, která je místem, v němž se rodí pocity lásky. Čím více se vaše srdeční čakra otevře, tím lépe budete schopni přijímat proud Božské lásky, jíž vás zahrnuje Bůh a andělé.

Sugilit – Tento překrásný fialový krystal bývá také často nazýván kamenem lásky, protože vyvolává nádherné pocity hluboké lásky. Jsem přesvědčená, že je zde přímá souvislost s energií Archanděla Michaela. Poprvé jsem měla náhrdelník se sugalitovým přívěškem při své přednášce v Colorado Sprinte. Během přednášení jsem od Archanděla Michaela obdržela vzkaz a podělila se o něj s posluchači, i když nic takového původně nebylo v plánu. Sugilit je výborný pro otevírání krční čakry – díky němu můžete komunikovat čistěji a efektivněji.

crystalAmetyst – Krásný fialový kámen s neobvykle vysokou vibrační frekvencí. Některé lidi dokáže „nakopnout“ podobně jako kofein (takže, stejně jako kofein, ani ametyst nemůže užívat každý). Je to skvělý prostředek pro otevírání korunní čakry, tedy energetického centra „jasnoznání“ čili !čistého vědění.“ Pomůže vám lépe přijímat informace z Univerzální všeobsahující Boží mysli nebo z kolektivního nevědomí.

Měsíční kámen – Tento nádherný kámen podobný opálu vám pomůže navýšit vaši duchovní frekvenci a vibrační úroveň. Také slouží k lepšímu propojení s vysokou energií andělské říše. Jeho barva připomíná průsvitnou krásu andělů.

Lazurit – Královsky modrý kámen, který se hodí k probouzení jasnozřivosti neboli schopnosti vidět nehmotný svět a vyšší dimenzi.

Spektrolit (labradorit) – Nádherný modrozelený kámen, který mi připomíná ty nejbohatší z barev perleti. Je výtečný ve zvyšování frekvence vaší intuice a umožňuje nahlížet na všechny situace andělskýma očima. S jeho pomocí se dokážete povznést nad zábrany svého nižšího já a vidět tak vše z vyšší perspektivy.

_______________________________________________________

Zdroj: kniha Léčení s Anděly od Doreen Virtue. Vydalo nakladatelství Synergie.

Autor:25. srpna 2009 20:47