Podpora

Podpora

Líbí se vám stránky? Chtěli byste zde najít více informací, možností a návodů jak prožívat život šťastněji a zdravěji? Více informací ze světa léčebných postupů a energií, ze světa andělů, alternativní léčby, více vykládacích či léčebných karet s novými možnostmi využití?

Mnoho novinek pomaličku chystáme, ale co si budeme povídat, finance jsou kouzelnou hůlkou, která pomáhá tvořit a rozšiřovat stránky dál.

Jaký způsobem můžete tedy pomoci dalšímu rozvoji těchto stránek?

Finančním příspěvkem na číslo účtu:

Pro příspěvky z ČR:    2400080723 / 2010 (Fio banka)

Pro příspěvky ze SR:  2400080723/2010 (Fio banka)

IBAN: CZ3620100000002400080723

Variabilní symbol uveďte prosím číslo: 1618
Děkujeme.

Dále nás můžete podpořit:

  1. Psaním zajímavých článků z oblasti alternativní léčby, esoteriky, léčebných energií…
  2. Zároveň nabízíme vzájemnou podporu pro ty z vás, kteří jste vytvořili své vykládací, či léčebné karty a chtěli byste, aby se o nich dozvědělo více lidí. Po společné dohodě Vám můžeme zajistit jejich prezentaci na našich webových stránkách www.karty.atarot.cz

V případě zájmu, ať již byste chtěl/a psát články, nebo zveřejnit své karty, mne prosím kontaktujte na čísle telefonu (+420 723 673 877). Domluvíme podrobnosti. Pokud byste se nedovolal/a, napište mi, prosím, na mail adresu: atarot(zavinac)centrum.cz s podrobnostmi (stačí i stručně) a domluvíme se, kdy si zavoláme. Děkuji.

Pokud nám zašlete finanční příspěvek, pak napište prosím mailík, ať Vám můžeme poděkovat osobněji. Popřípadě, můžeme sepsat i darovací smlouvu, pro případ, že byste si chtěl/a dar odečíst z daní.

Věříme, že když se spojí více lidí, dokážeme webový prostor zas o něco více obohatit a posunout do nové, příjemnější, zajímavější a zábavnější roviny, a možná i roviny neomezených možností a splněných přání.:)

Závěrem děkujeme velice vám všem, kteří jste nás doposud podpořili finančními příspěvky, odkazy na naše stránky ze stránek Vašich, milými slovy. Velmi si toho vážíme.

Přejeme všem  pohodové, veselé a úspěšné; sluníčkem, láskou, zdravím a zázraky protkané, dny i noci. 🙂

S láskou, úctou a poděkováním, Iwanka.


21. února 2020 14:05
Autor: