Sugulit (sugelit; sugilit)

Kameny a minerály > Sugulit (sugelit; sugilit)
Sugulit

Nachází zdroj vlastní nerovnováhy

Kámen nového věku, velice vzácný a drahý, jeho nejhlubší síla je v rovině duchovní a duševní. Je to jeden z hlavních kamenů lásky.

Sugilit

Kámen nového věku, velice vzácný a drahý, jeho nejhlubší síla je v rovině duchovní a duševní. Chrání svého majitele před všemi šoky, zklamáními a traumaty. Pomáhá citlivým lidem před propadáním malomyslnosti. Dokáže vnést světlo a lásku i do nejčernější situace. Napomáhá odpouštění, potlačuje nepřátelství, odstraňuje problémy v mezilidských vztazích.

  • Podporuje funkci imunitního systému a působí očistně na žlázy, játra a žlučník.

Je kamenem, který posiluje pocit vlastní spokojenosti, koncentruje naše myšlení. Uvolňuje (ventiluje) v nás staré hněvy, křivdy, strachy a viny, které jsme nedokázali uvolnit a zpracovat, a které jsou příčinou rakoviny. Naviguje nás k nutnosti pochopit potřebu změny myšlení, podporuje meditaci a pokoru (že jsme částečkou Božského celku). Nachází zdroje naší nerovnováhy. Pomáhá pohlédnout do tváře nepříjemným prožitkům. Potlačuje pocit lítosti, smutku a strachu. Učí nás odpouštět sami sobě. Přináší pozitivní myšlení. Vyhání z těla veškerou negativní energii a vnáší do těla i ducha silnou léčivou energii. Při meditaci zvyšuje uvědomění duchovního světa. Přináší moudrost. Má rád zemi.

Je vhodný pro senzibilní jedince, které ochraňuje a posiluje. Má vlastní schopnost regenerace a „zraje“ v zemi.

Autor:7. října 2009 23:09