Duchovní cesta

Léčení s anděly > Duchovní cesta

Duchovní cesta a změny ve vztazích

Otázka vztahů je pro lidi, kteří se vydali po duchovní cestě, pravděpodobně tou nejdůležitější. Možná si s obavami říkáte: „Budou mě mí přátelé a rodina chápat, když mám teď nové zájmy a odlišné názory na život?“

Je zřejmé, že studium duchovních otázek může v mnoha ohledech změnit váš život. Otevírá vás novým možnostem, zázračným zásahům léčení. Také významně proměňuje vaše vztahy.  Otázka vztahů je pro lidi, kteří se vydali po duchovní cestě, pravděpodobně tou nejdůležitější. Možná si s obavami říkáte: „Budou mě mí přátelé a rodina chápat, když mám teď nové zájmy a odlišné názory na život?“ Možná zjistíte, že ztrácíte zájem o některé své staré kamarády a toužíte po přátelství s lidmi podobného smýšlení.

Snad se také obáváte toho, jak na vaše duchovní procitnutí zareaguje vaše rodina. Jste-li vychováni v tradičním náboženství, mohou vás odsuzovat členové rodiny, kteří ze strachu alternativní a neortodoxní spiritualitu neuznávají.

Ve chvíli, kdy otevřete svou mysl, své srdce a život duchovnu jsou změny nevyhnutelné, a mohou být úžasným, nádherným zážitkem, pokud uvěříte v jejich smysl. Stejně tak vás ovšem mohou vyděsit a zabolet v případě, že se budete křečovitě držet vlastních představ o tom, jak by měly věci vypadat, nebo se leknete ztráty přátel. Pokud se něčeho podobného obáváte, pak se to obvykle stane.

Naštěstí jsou tu andělé, kteří vás těmito změnami ochotně provedou – připraví vám cestu.

_______________________________________________________

Zdroj: kniha Léčení s Anděly od Doreen Virtue. Vydalo nakladatelství Synergie.
ISBN: 978-80-86099-98-9 EAN: 9788086099989

Autor:25. května 2010 11:55