Růženín

Kameny a minerály > Růženín
Růženín

Kámen bezpodmínečné lásky

Uklidňuje a posiluje vše, co souvisí s činností srdce a psychosomatickými poruchami, které mají příčinu v poraněných a posléze potlačených emocích. Rozproudí čakru srdce a uvolní city.

RuzeninKámen bezpodmínečné lásky. Těžiště jeho vlivu je v centru srdce, kde čistí, uklidňuje a posiluje vše, co souvisí s činností srdce a psychosomatickými poruchami, které mají příčinu v poraněných a posléze potlačených emocích.

O jeho pomoc můžeme poprosit při:

  • pocitu osamělosti, bezcennosti
  • potlačených citových vzpomínkách, nahromaděných srdečních traumatech
  • je vhodný pro ty, kteří se neumí radovat ze života nebo jim chybí láska. Jeho měkká energie je vhodná i pro děti, chybí-li jim láska při výchově

Je kamenem, který rozproudí čakru srdce a uvolňuje city. Propojuje trojúhelník spodních a vrchních čaker pres solar plexus, kterým se síla Země propojuje s fyzickým tělem. Reguluje srdeční rytmus a pomáhá při nespavosti, zejména je-li příčinou zjitřené citové rozpoložení. Pomáhá při léčení nemocí pohlavních orgánů a neplodnosti. Vydatnou pomocí je i při krevních onemocněních. V místnosti pohlcuje elektrický smog.

Posiluje tvůrčí sílu, tvůrčí potenciál, inspiraci, intuici a navázání vztahu k vyššímu vlastnímu „Já“, přátelské a partnerské vztahy.

Bílý křemen posiluje imunitu. Nabíjí se měsíční energií.
Modrý křemen posiluje krční čakru. Nabíjí se měsíční energií.

U kamenů pro léčení provádíme očistu po každém použití u kamenů do bytových prostor 1x za týden, nabíjíme ho mimo dosah přímého slunečního světla nejlépe u krystalu křišťálu nebo ametystu.

Autor:15. října 2009 18:34