Green Tara

Mantry > Green Tara

Green Tara Mantra (video)

Tara je hinduistická a buddhistická bohyně, jejíž jméno v sanskrtu znamená „hvězda“.Podle tibetského buddhismu, může tato mantra pomoci s odstraněním různých nemocí, problémů, katastrof i karmy.

Om Tare Tuttare Ture Soha

Tato mantra nás spojuje s Bohyní –  Zelenou Tarou.  Zpívání či poslouchání této mantry, pomáhá překonávat strach a úzkost – utrpení všeho druhu a přináší štěstí.

Podle tibetského buddhismu, může tato mantra pomoci s odstraněním různých nemocí, problémů, katastrof i karmy. Těm, kdo v ní věří, přináší dlouhý život, požehnání do života, moudrost.

Tara je hinduistická a buddhistická bohyně, jejíž jméno v sanskrtu znamená „hvězda“. Mnoho aspektů její osobnosti je reprezentováno různými barvami. Zelená Tara je známa jako první pomoc. Mimo jiné také nabízí rychlé porozumění situacím a vztahům. Zachraňuje nás tím, že nám vrací naší vlastní sílu.

Poselství Zelené Tary:

„Pokud v srdci pociťujete nelibost kvůli tomu, že na svých bedrech máte více, než je váš díl, nečiníte tak dobře nikomu, ani sami sobě. Požádejte mne o pomoc, abyste měli pro sebe dostatek času na přemítání a odpočinek. Jedním z důvodů, proč jsem schopna sedět tak klidně, je, že vím, co je tajemstvím opravdové produktivity. Není to námaha ani usilování. Je to spíše jasná a soustředěná mysl, která se nerozptyluje nerozhodností. Rozhodnutí je totiž ta nekratší cesta k vítězství. Jakmile se jednou rozhodnete, bude vše ostatní přirozeně následovat.

Buďte otevření skrytým přáním svého srdce. Tiše vás povedou k učinění těch nejdůležitějších rozhodnutí, a zbytek už do sebe krásně zapadne.“

separator01

Autor:27. května 2010 13:21