Vděčnost a léčení vztahů

Mantry > Vděčnost a léčení vztahů

 

Mantry

Pro šťastné  vztahy (video)

Vděčnost přináší okamžitou pozitivní změnu v chemii těla, kterou začíná proces léčení a odpuštění; probouzí také milující energie mezi rodičem a dítětem.

mantry_log

Pro radost z vděčnosti, pro odpuštění

DHANJAVAD DHANJAVAD/
DHANJAVAD ANANDA

(dhanjavád (3x) anánda)

„Požehnané díky, požehnané díky, požehnané díky. Blaženost. „

V jakémkoliv okamžiku jsme buďto vděční, nebo si na něco stěžujeme! Vděčnost přináší okamžitou pozitivní změnu v chemii těla kterou začíná proces léčení a odpuštění. Vzhledem k množství bolesti, jaké je na tomto světě, je důležité zaměřit svoji pozornost vědomě na věci, za které můžeme být vděční. Zpívejte tuto mantru s láskou a vděčností v srdci, až tento pocit doroste a přeteče, aby léčil váš žal, aby vám dovolil odpustit, a aby vás naplňoval štěstím.

separator01

mantry_log

K vyléčení vztahu rodič – dítě

GOPALA GOPALA
DEVAKINANDANA GOPALA (2x)
DEVAKINANDANA GOPALA (2x)

Účel:

K probuzení milující energie mezi rodičem a dítětem. Ačkoliv se tento text literárně překládá “Gopalo, synu Devaki”, oslavuje univerzální pouto mezi rodiči a dětmi.

Mytologie:

Gopala Krišna byl hravé dítě, rád jedl máslo, které stloukala jeho matka Devaki. Gopala byl Nekonečný Pán Višnu, inkarnovaný jako líbezný malý hošík a měl zdánlivě kapacitu pro nezbednosti … a máslo. Jednou, když Devaki stloukla hodně másla, nařídila Gopalovi, aby je nejedl. Ale zatím co byla pryč, Gopala je všechno snědl. Devaki se vrátila a našla ospalé dítě s plným břichem a mastnou bradou. Devaki zacloumal hněv a začala mu násilně otevírat ústa. Gopala však nespal. Když se mu matka dívala do pusy, zjevil jí svoji božskou podobu. Když mu zírala do pusy, uviděla sluneční soustavu kroužící vesmírem, rodící se a umírající galaxie v nekonečnosti času. Devaki se posadila, protože jí z toho brněla hlava a Gopala spokojeně zavřel ústa a byl opět malým dítětem.

Komentář:

Když vidíme svatost našich dětí, stáváme se božskými rodiči a naše negativita a netrpělivost jsou nahrazeny kosmickým vztahem plným vzájemné radosti a nadšení.

separator01

mantry_log

Pro šťastné vztahy
Pro pravdu a požehnání

SATYA NARAYANI NAMOSTUTE
SARVA MANGALA MAANGALYE

„Bohyně Pravdy, zdravíme tě
posíláme posvátné požehnání“

Tato mantra vznikla a byla inspirována snahou vzdát hold ženě a její pravdě. Mangala je náhrdelník, který dávají manželé své ženě při svatbě. V Indii je bohyně pravdy známa také jako Satyanarajani (je to jiné jméno bohyně Lakšmí) a bůh pravdy se jmenuje Satyanarajana (další jméno Višnua).

Doporučení:

Zkuste tuto mantru zpívat jako milostnou píseň. Představte si, že ji zpíváte milovanému partnerovi (partnerce), se kterým (kterou) chcete strávit zbytek života, nebo svému vyššímu Já. Postupně se pak rozpusťte v citu, překypujícím láskou.

separator01

Autor:23. května 2010 21:03