Opál

Opal

Kámen štěstí

Opál obsahuje jak barvy, taki schopnosti všech dalších kamenů. Proto může být „naprogramován“ nebo nabit prakticky každým typem energie. Je ideální k podpoře astrální projekce.


OpalPlaneta: všechny planety
Element: všechny elementy
Božstvo: Kupid
Přidružená bylina: vavřín
Síly: astrální projekce, psychika, krása, peníze, štěstí, síla

Magická/rituální tradice: Pro mnohé je kamenem neštěstí, zármutku a smůly. Avšak není to pravda. Samotný kámen za naše neúspěchy nemůže.

Magické užití: Opál obsahuje jak barvy, tak i schopnosti všech dalších kamenů. Proto může být „naprogramován“ nebo nabit prakticky každým typem energie a užit v kouzlech týkajících se veškerých magických potřeb. Je ideálním k podpoře astrální projekce. Během ní se nosí jak k ochraně, tak k usnadnění celého procesu.

Používá se také k vyvolání minulých inkarnací. Podržte opál v rukách a upřeně jej sledujte. Soustřeďte se na barvy uvnitř opálu tak dlouho, dokud nedojde ke kontaktu s psychickou myslí. Když to nastane, vydejte se do své minulosti.

Mnohé ženy nosí opály pro odhalení a vyzdvižení své vnitřní krásy. (A stále platí, že: Na světě nejsou ošklivé ženy. Každá žena je krásná tak, jak se sama cítí.)

K přitahování peněz se používají ohnivé opály. Černé opály jsou ceněny jako kameny síly. Nosí se při rituálech určených ke zvýšení množství vyvolané a uvolněné síly z těla během rituálu.

Pro své zářivé barvy a krásný vzhled je kamenem přinášejícím štěstí.

Autor:15. října 2009 19:37