Výklad karet

Výklad karet

podrobné výklady

Informace o placených výkladech

atarot

Výklad z karet bývá účinnou pomocí při řešení obtížných životních situací.  S jejich pomocí lze nahlédnout nejen do budoucnosti (přesněji, do budoucí přítomnosti),  ale také odhalit různé blokující energie, postoje a přesvědčení, které Vám brání v tom, čeho chcete dosáhnout.  U výkladů z karet je důležité si uvědomit i tu skutečnost, že budoucnost je měnná a člověk  není bezmocnou obětí  Osudu.

Pokud máte v současnosti závažný problém, doporučuji nepídit se tolik po budoucnosti, ale raději se zaměřit na to, co je třeba změnit v přítomnosti, co pochopit v minulosti, aby Vaše budoucnost byla právě taková, jakou si přejete. V životě člověka totiž platí, že jakákoli změna v přítomnosti, změní jak budoucnost, tak dokáže uzdravit minulost.

Chcete-li přes mail vypracovat placený výklad, radu či rozbor situace, s kterou si nevíte rady, přečtěte si, prosím, níže uvedené důležité informace a kontaktujte mne buď přes telefon, nebo mail adresu, která je uvedena u mého osobního profilu.

atarot

Placené výklady jsou poskytovány:

  • přes skype
  • přes telefon
  • přes mail
  • osobní – po domluvě

Důležité informace:

Než napíšete. znacka Kdy můžete výklad očekávat?
Co výklad obsahuje. znacka Výklady přes Skype.
znackaKolik se za výklad platí a jak? znacka Objednání výkladu po telefonu.
znacka Platba předem. znacka Pro sociálně slabší.
znackaPlatba po výkladu. znackaCo ve výkladu nenajdete.

Než napíšete:

Rozmyslete si, s čím chcete pomoci. Popište svůj problém, připište datum narození své i všech zúčastněných a nakonec položte otázky, na které chcete znát odpovědi. Můžete poslat i fotečku, napojení na Vás je pak a hlubší a přesnější.  (Stačí menší rozměr).

Až budete svůj příběh psát tak  si, prosím, uvědomte, že Vy jste ta (ten) kdo hledá odpovědi. Čím více o problému tedy uvedete, tím lépe pro Vás. Váš problém vznikal určitou dobu a tak je docela pošetilé, chtít složitý problém vystihnout ve 4 větách.

U výkladů z karet přes mail, je třeba počítat i s tím, že není momentální zpětná vazba, jak tomu je u výkladů osobních, přes Skype nebo telefon. Pokud tedy chcete obdržet, co nejvíce kvalitních informací, pak je třeba vydat velké množství energie pro napojení se na Vás a zjišťovat i to, co mohlo být napsáno. Tudíž místo toho, abychom se přímo zaměřili na to, co je třeba řešit, energii u těchto krátkých dotazů vydáváme zbytečně jiným směrem. Což se ale pak může odrazit na ceně.

Dále je třeba si uvědomit, že již jen popsáním Vašeho problému, se Vám také ulevuje na srdíčku i dušičce, protože ho sdělujete (ze sebe dostáváte). Pokud tedy nerad/a píšete, domluvte se raději na telefonickém výkladu přes skype.

Nakonec, po sepsání toho, co Vás tíží i netíží, připište otázky, na které chcete znát odpovědi. Zde platí – čím konkrétněji se ptáte, tím konkrétnější odpovědi dostanete. Všeobecně položené otázky, Vám přinesou všeobecné informace. S tím, prosím, počítejte.

Výklad obsahuje:

  • Zhodnocení přítomnosti (čím procházíte)
  • Odpovědi na Vaše otázky
  • Pohled do budoucnosti
  • Celkové shrnutí a rady, jak vzniklou situaci nejlépe řešit.

Kolik se za výklad přes mail platí a jak?

Základní cena je 550,- Kč. Je to cena za vynaloženou energii pro zjišťování informací, za náš čas a za sepsání výkladu. Pokud je problém složitější, může se cena navýšit. Ale toto Vám ráda  sdělím předem, abyste nebyl/a překvapen/a.

Platba předem.

V rubrice kontakt je uvedeno číslo účtu, na které vyrovnání za výklad, prosím,  zašlete.

Důležité – před zasláním platby, prosím, abyste oznámil/a, že výklad chcete vypracovat přednostně a poslat platbu. Poté, prosím vyčkejte na odpověď a vyjádření, kdy výklad obdržíte.

Možnost platby až poté, co výklad obdržíte:

Ráda bych zachovala možnost platit i po výkladu, jak tomu bylo na předešlých stránkách. Tuto možnost tedy máte stále.

Kdy můžete výklad očekávat?

Záleží na domluvě a také na časové vytíženosti. Většinou to bývá u platby předem do 3-5 dnů, po obdržení platby. Pokud budete chtít platit po výkladu, pak čekací doba je delší. Může být i 14 dní někdy i déle. Výklady placené předem, mají přednost.

Výklady přes Skype.

Cena je určena opět po vzájemné domluvě. Základní je 550,- Kč. Což je za hodinku, hodinku a půl.

Jak se platí? Opět záleží na vzájemné domluvě. I zde máte možnost, pokud je výklad pro vás momentálně  důležitý a nechcete dlouho na něj čekat, abyste zaplatil/a až po výkladu.

Objednávky po telefonu.

Aby se odezva urychlila, doporučuji zavolat a objednat se na výklad po skype, nebo i léčebné terapie, telefonicky (číslo telefonu: 723 673 877). Pokud telefon nezvedám, pracuji. Ozvěte se, prosím, později, popřípadě mi napište na telefon sms objednávku s termínem, který jste si vybral/a.

Pro sociálně slabší.

Pokud jste ve finanční tísni, je možné se domluvit i na nižší ceně, popřípadě na vyčkání s platbou.

Co ve výkladu nenajdete.

Od výkladu, ale i v případě pokud požádáte o léčení nebo odblokování, prosím, neočekávejte, že za Vás vyřešíme všechny problémy, že za Vás rozhodneme, pokud se nedokážete rozhodnout a ukážeme jednu jedinou cestu do budoucna i s návodem jak cíle dosáhnout – krok za krokem. Takhle to u nás nefunguje. Od nás dostanete radu a doporučení, ale rozhodnout se, co dále podniknete, musíte Vy sám/a. Protože jen Vy rozhodujete o svém životě a o tom, jaký bude. A my nemáme právo Vám do života jakkoli zasahovat – tím bychom porušili vaši svobodnou vůli. My můžeme Vám jen poradit a ukázat budoucí možnosti i to, jak dopadnou do budoucna, pokud si je sám/a zvolíte. Nás proto berte jako nestranné pozorovatele a rádce. Ostatní práce je již na vás.

Závěrem:

Za dobu, kterou jsou tyto stránky v provozu, jsem se setkala se spoustou velmi milých, úžasných a slušných lidí, kteří vědí, že v životě nedostáváme nikdo nic zadarmo a uvědomují si, že jsme pro ně něco udělali  – vynaložili svůj čas, energii, poskytli nějaké informace, podporu i vědění. A nejen my, ale i duchovní svět, bez jehož rad, bychom nikomu nemohli pomoci tak, jak pomáháme. Těmto lidem bych chtěla z celého srdce, za jejich laskavost, čestnost a lidskost, poděkovat. A přeji si, aby jí bylo obecně v životě mezi lidmi stále více a více.

Na druhou stranu jsem se setkala i s několika málo lidmi, kteří naši vstřícnost i snahu být od podobně zaměřených stránek v odměňování odlišní, zneužili. Nechali si poradit a pak zmizeli, aniž by alespoň poděkovali. Těmto bych ráda vzkázala, aby si uvědomili, že nám tím neublížili, ale naopak, ublížili sobě. Pokud totiž člověk něco získá bez vyrovnání energie, kterou dostali, tím vzniká u nich karmický dluh vůči nám i vůči duchovnímu světu. Vesmír si tento dluh, stejně tak jako tak, jednoho dne nějakým způsobem u nich vybere. Navíc, tito lidé si neuvědomují princip úspěšného a zdravého bytí, tudíž jejich život, s takovým přístupem k životu, nemůže být nikdy šťastný. Štěstí totiž přichází tam, kde si člověk uvědomuje, že energetická výměna mezi lidmi, ale i přírodou, má být vyvážená…

S láskou za Atarot help team, Iwča.


13. prosince 2009 03:23
Autor: