Moqui Marbles

Kameny a minerály > Moqui Marbles
Moqui Marbles

Životní průvodce

Těmto kamenům se také  říká hromové kuličky, šamanské kameny, žijící kameny.  K životu se probouzí láskyplným dotykem a rozmlouváním – až ucítíme pulzující srdce kamene.

MoquiM

Je kamenem, který se stává naším životním průvodcem bohatým na energii. Je naším zpovědníkem, rádcem, propojitelem vnitřního já s duší. Dává pocit uvolnění a spokojenosti a očistné sny (v noci pod polštářem). Jsou to velmi zajímavé kameny plné energie.

Můžete je žádat o pomoc při:

  • stresu, nespavosti, omlazení tkání, kůže a orgánů.

Tyto kameny pocházejí z Utahu a jmenují se podle Indiánu, kteří je používali při rituálech. Nosí v sobě paměť šamanů. Probouzíme je k životu láskyplným dotykem a rozmlouváme s nimi, až ucítíme pulzující srdce kamene.

Dělí se na mužské (vetší, drsnější, tvarem jako UFO s pravotočivou energií) a ženské (hladší, sametovější, menší s levotočivou energií). Vybíráme láskou a nacítěním do každé ruky jeden kámen, přidržíme před tělem ve výši srdce. Máme-li pár, oba lokty budou taženy současně buď k tělu, nebo od těla. Jsou-li stejného pohlaví, jeden loket bude puzen k tělu, druhý od těla. Mužské kameny přiložíme na nemocné místo a ženské na opačnou stranu. Jsou polární. Existují také kameny hermafroditi. Můžeme použít i dva ženské nebo mužské kameny, uzavřeme tím energetický obvod a ucítíme silný proud energie.

Nabíjí se ranním nebo večerním sluncem, úplňkem a společností ostatních kamenů.

MoquiM

V USA se Moqui Marbles těší už léta velké oblibě a také my v Evropě cítíme přitažlivost k těmto kamenům plných energie. Moqui Marbles odhání vše zlé a propůjčuje svému nositeli spokojenost a štěstí. Pozitivní síly je možné přenášet i na osoby v našem okolí. Mnozí nositelé popisují energii Moqui Marbles následovně:

jako u všech živých tvorů také u Moqui Marbles jsou ženské kameny (hladší a kulatější) a mužské kameny (mají hrubší povrch a jejich tvar se podobá létajícímu talíři). Stačí se trochu koncentrovat a už se náš krevní oběh přizpůsobí frekvenci Moqui Marbles.

Kameny se drží sevřené v dlaních a to tak, že praváci drží v pravé ruce kamen opačného pohlaví (muž – ženský kamen a žena – mužský kamen) a druhý kamen sevřeme ve druhé ruce. Leváci mají tyto kameny obráceně. Tato poloha kamenů vyhovuje pro většinu lidí. Je možné si vyzkoušet i obrácené držení kamenů, třeba účinky budou silnější.

V první části působení kamenů pociťují lidé s vyšším krevním tlakem mírné brnění v rukách a lidé s nízkým tlakem teplo. Tak začnou působit tyto kameny na člověka zhruba po 5 – 15 minutách, záleží na citlivosti a vnímavosti.

MoquiMV druhé části ucítíme v dlaních velmi příjemné pulzování a chvění. Potom ucítíme z Moqui Marbles teplo, které nám bude stoupat od dlaní až k ramenům a potom do celého těla. Člověk má pocit uklidnění, bezstarostnosti a mnohdy se chce spát.

Moqui Marbles obsahují železo, mangan, titan a paladium. Tvrdost mají neuvěřitelných 7,4! Moqui Marbles vydávají tolik energie, že jsou srovnatelné pouze s meteority.

(Zdroj textu: www.esoterika.cz; naturshop.cz.)

Autor:15. října 2009 21:35