Kočičí oko

Kameny a minerály > Kočičí oko
Kocici_oko

Bohatství a krása

Kočičí oko se, mimo jiné, používá v kouzlech bohatství a přivolání peněz. Nejenže pomáhá přivolat nové peníze, ale přivádí zpět i jmění, které jsme ztratili před tím, než jsme si tento kámen pořídili.


Planeta: Venuše
Element: země
Síly: bohatství, krása, hazard, ochrana, léčení

Magické užití:
Kočičí oko je pojmenování několika různých kamenů, většinou křemene obsahujícího olivově zelený azbest. Ve starověké Asii bylo kočičí oko odrůdou chryzoberylu. Nosí se pro zvýšení půvabu a uchování mladosti.

Jednoduchá TINKTURA KRÁSY:
Do nádoby ze zeleného skla, naplněné čerstvou pramenitou vodou, vložíme kočičí oko a necháme ji 3 až 6 hodin stát na Slunci. Potom kámen
vyjmeme a vodou si omýváme každý den tváře, dokud nám nedojde. Vyjmutý kámen nosíme u sebe.

Kočičí oko se také používá v kouzlech bohatství a přivolání peněz. Nejenže pomáhá přivolat nové peníze, ale přivádí zpět i jmění, které jsme ztratili před tím, než jsme si tento kámen pořídili.

Kočičí oko zasazené do stříbra se může nosit pro zachování duševního zdraví, ochranu a štěstí. Rozptyluje deprese a poskytuje nám pocit štěstí a spokojenosti.

kočičí okoPENĚŽNÍ KOUZLO KOČIČÍHO OKA:
Vezmeme bankovku nejvyšší hodnoty, kterou máme a celou jí otřeme kočičím okem. Potom bankovku omotáme okolo kamene a pevně ji přivážeme zelenou nití. Nosíme jí stále u sebe a neutratíme ji do té doby, než začne kouzlo působit.

Autor:15. října 2009 22:42