Probuzení

Člověk a harmonie > Probuzení

Probuzení

O tom, proč jsem se tak dlouho na stránkách neobjevila. S láskou a velikou omluvou všem, kterým jsem chyběla. Iwča

Vážení a milí přátelé, pisatelky, pisatelé, čtenářky, čtenáři, hledající, kolemjdoucí…

V mém životě se za poslední, myslím, že to jsou 4 roky, událo mnoho změn – jak těch plánovaných, tak i neplánovaných. Tyto změny si nakonec vyžádaly, abych byla v jejich přítomnosti, prožívala je, pracovala na nich, řešila a učila se z nich. V podstatě to byla škola růstu a nového učení. Ta asi nejtěžší a nejsložitější zkouška, která se naším životem „prohnala jako uragán“ byla, když tatínek onemocněl těžkou nemocí a v lednu roku 2016, zemřel.

Ale dnes je již tato bolest zpracována. Koloběh života nezastavíme. Kdo žije, má žít naplno. Kdo se rozhodne odejít, je třeba mu s láskou a porozuměním odejít dovolit.

Bývalo mým zvykem, vám děje v mém životě přiblížit. Bohužel, toto je záležitost celé rodiny, proto není na místě ji nějak podrobněji zveřejňovat. Ale určitě časem, na téma nemoc versus zdraví napíši nějaké články, postřehy, rady. Rovněž k tématu smrti, jak jsem se dívala do článku „Smíření se smrtí“, bych ráda ještě napsala nějaké doplnění právě pro ty z vás, kteří jste tam psali. Smrt zkrátka k životu patří. Však nebolí lidi, kteří odcházejí, ale ty, kteří zde zůstávají…

Jinak, jak se říká, všechno zlé pro něco dobré. Ani tentokráte to nebylo jinak, takže jsem se díky změnám naučila i novým věcem. Například jsem začala spolupracovat s mým dlouholetým kamarádem, který mne zasvětil do tajů kvantového pole a vědomí. Spolu jsme pak vytvořili amulet v podobě moc hezkého šperku, jenž má uzdravující a posilující vlastnosti.  V současné době probíhá dokončovací fáze testování jeho vlastností. Jakmile doběhne, najdete tohoto nového pomocníka zde na stránkách a v obchůdku, který pomalu připravuji.

Závěrem bych ráda vyjádřila upřímné a veliké poděkování za to, že se mnohým z vás stránky Atarot staly vaší nejlepší kamarádkou a rádkyní na každý den. Děkuji, že jste je drželi a držíte při životě a využíváte také služby, které nabízejí. Velice si toho vážím, velice mně to těší. Děkuji velmi také za vaše zajímavé a milé příspěvky do rubriky „Přání a životní sny“, ale i do ostatních rubrik.

Dále děkuji vám všem, kteří jste se na mne v poslední době obrátili přímo (telefon, mail, Skype) za vaši důvěru, a omlouvám se velice za mou nepřítomnost. Tímto vám oznamuji, že jsem opět na příjmu. V plné síle. Navíc bohatší o nové vhledy a zkušenosti.:)

Posílám všem plnou náruč lásky, nejen mé ale i té andělské, a přeji každému z vás skvělý, láskyplný, zdravý, úspěšný a bohatý rok 2017.  Těm z vás, kteří řešíte jakýkoli problém, ať zdravotní, vztahový, pracovní nebo jiný, držím palce, ať ho brzy ke své radosti vyřešíte. A pokud si s ním nebudete vědět rady, zaťukejte mi na „okénko“ a já se k Vám velmi ráda připojím jako Váš průvodce a rádce, na cestě řešení a uzdravení Vaší záležitosti.

Mám vás ráda. Děkuji všem lidem, andělům, Stvořitelům Vesmíru a naší Země… S láskou a úctou, vaše Iwča.:)

P.S.:
Každá smrt našich blízkých, kterou zažijeme, je v podstatě dočasné zatmění slunce. Tentokráte tedy neposílám mantru, ale tuhle nádhernou píseň Sleeping Sun od Nightwish. Posílám ji všem lidem, kteří ztrátou svých blízkých prošli, a také všem duším, které na druhý břeh přešly… Pamatujte prosím, čistá láska a odpuštění je to, co všechny bytosti spojuje a každou bolest uzdravuje.

(Zajímavost o písni – byla napsána k příležitosti zatmění slunce v roce 1999).

Autor: Iwanka12. Únor 2017 20:21