Věštírna

Věštírna

Rozhodnete-li se zadat dotaz do Věštírny, popište, prosím, krátce váš problém a zformulujte otázku na karty. Čím konkrétněji se zeptáte, tím konkrétnější bude odpověď.  Připište datum narození, (ptáte-li se na partnera, zadejte i jeho rok narození).  Ve Věštírně odpovídáme, ihned, jak jen to je možné. Vzhledem k množství dotazů, mějte prosím strpení, nenajdete-li odpověď v ten samý den, kdy jste dotaz zadali.  Děkujeme za pochopení.

Věštírna není uzpůsobena na podrobné výklady. Počet přijímaných dotazů je limitován. Věštírna je pouze ukázkou naší práce a našeho přístupu k Vám a Vašim problémům. Dostáváte od nás krátkou radu, povzbuzení či doporučení.

Pokud popíšete alespoň krátce svůj problém, dozvíte se více, než z otázky typu:
„Co mě čeká v budoucnosti?“ nebo „Co mě čeká s tímto mužem (ženou, ve vztahu)?“; „Jak to dopadne?“

Dalším pravidlem pro věštění z karet je: „ Budete-li s kartičkami laškovat, budou laškovat i ony s Vámi.“ Jinak řečeno: „Jak k nim budete přistupovat Vy, budou přistupovat i ony k Vám.“

Otevírací doba věštírny:

Bohužel, v otevírání věštírny není možné zajistit pravidelnost. Její otevírání je nekompromisně řízeno naším volným časem.

Důležité upozornění, než si rozmyslíe, kam napsat:

  • Pokud chcete bezplatnou pomoc, což znamená jednoduchý výklad, který nezabere více jak 15 minut, prosíme, abyste směřovali své dotazy do Věštírny, ne na mail.
  • Pokud potřebujete širší, odbornou pomoc, která vyžaduje více než jeden pohled do karet, tudíž je časově náročnější, pište prosím, na mail, popřípdě volejte na telefon.

Věřte, že přistupujeme ke každému s láskou a přáním pomoci Vám.  Ale  jsme také jen lidé, a potřebujeme doplňovat energii, proto naše kapacita je omezená. Nezlobte se proto, když krátké dotazy, které vložíte jinam na stránky, než do Věštírny, nebudou zodpovězeny.

Děkujeme za pochopení, důvěru i Vaši návštěvu.
Přejeme všem mnoho štěstí, zdraví, Lásky a sluníčka
ve vašich srdcích i životech.
S láskou, Atarot team.


24. května 2010 20:23
Autor: