Přání a životní sny

Člověk a harmonie > Přání a životní sny

Jak si plnit přání v praxi…

O mnohé věci se nepokoušíme ne proto, že jsou těžké, ale těžké jsou proto, že se o ně nepokoušíme. Seneca“

Vážení a milí,

každý z vás se určitě nesčíslněkrát zamyslel nad tím, o čem vlastně život je, co tady máme dělat a proč tady vůbec jsme. Když se hlouběji nad tímto tématem zamyslíme, zjistíme,  že život je v postatě o jediném – plnit si svá přání, touhy a svůj životní sen.

Ne každý člověk však svůj život takto vnímá. Mnozí lidé si myslí, že se do tohoto světa narodili za trest. To, že mají volbu si vybírat co zažijí, si ale neuvědomují.  Věřte však, že nejsme zde za trest, pokud si to sami nemyslíme, pro „tresty a utrpení“ nevytváříme podmínky svými myšlenkami, činy, strachy a očekáváními, nebo pokud to není samozřejmě naše přání, byť i nevědomé. Nemusíme tedy v životě trpět, pokud si to sami nevybereme jako „učební“ lekci k osobnímu růstu.

Každý člověk (duše) si vybral možnost tady být sám za sebe a zažívat to, co si přeje. Naše duše, která zná „jen“ lásku, když není ve fyzickém těle, chtěla vědět a zakusit život na Zemi, aby mohla tvořit to, co jinde nemůže.

Pro dušičku, žít zde na Zemi, je veliká výzva a veliké dobrodružství. Ví, že se jí v jemnohmotné rovině plní vše,  nač si vzpomene pouhým lusknutím pomyslnými prsty. Však na Zemi to má ztížené, i když prstíky, díky tělu, má ;-) . Pomyslné problémy jí  způsobují další části osobnosti našeho Já a fyzické zákonitosti, protože jí do tvoření v lásce, „kecají“. Ona se však na druhou stranu, díky hustější energii, kterou je obklopena, učí chápat věci, které v jejím světě nejsou možné – například rozmanitost fyzických zákonitostí a lidských povah. Učí se s nimi pracovat, hovořit, tvořit, učí se žít v lásce, ale i nenávisti, se svými vnitřními částmi, s různými lidmi, přírodou a tak dále.

Při léčebných terapiích se občas setkávám s tím, že málo lidí si plně uvědomuje, když si něco přejí, že se jim to opravdu plní, splnilo, nebo že se jim to může splnit… A co víc, někdy vůbec nepřemýšlejí o možnosti, že by si mohli během svého života splnit svůj životní sen, který v sobě nosí mnoho let.

Mě velmi baví, na toto človíčka upozornit, a jeho životní sen společnými silami „vydolovat“.  Když se pak o tom více bavíme, tak zjišťuji, že mnozí mají nádherné a zajímavé vize i zkušenosti s „přáním si“… Zkrátka každý člověk, má svůj životní sen, u kterého, když o něm vypráví, roztaje nádhernou, čistou láskou a radostí. A i když si najednou uvědomí, že myslet na svůj velký životní sen a vcítit se do něj, mu dělá nesmírně dobře, přesto (velké procento lidí) v zápětí dokáže vyjmenovat desítky důvodů, proč si ho splnit nemohlo a ani dnes nemohou.

A tak mi nedávno napadlo, že bych mohla o přáních a životních snech vytvořit krátký článek a diskuzi k němu. Ráda bych, aby nám všem, zkušenosti ostatních lidí, pomohly si uvědomit,  že právě životní sny a přání, pocházející z hloubi srdce, jsou TO co hledáme a co je zdrojem naší síly, co nás činí šťastnými a naplní z vnitřku po okraj právě tím věčně (v okolí) hledaným štěstím, láskou, radostí i hojností všeho.

Věřím totiž, že kdybychom si každý plnil svoje touhy pocházející ze srdce, pak by lidé žili úplně jiné životy, než doposud. Zmizelo by z tohoto světa spoustu problémů, frustrace, utrpení, stresu… Plnit si své sny totiž není vůči druhým vůbec sobecké, jak si mnozí možná mohou myslet, ale naopak. Plněním si snů a přání, pocházejících z našeho nitra, je obrovským darem člověku samotnému, ale i druhým a tím pádem celé jeho rodině i celému světu.

Víte tedy jak si správně přát a jak ke svým životním snům přistupovat? Proč si je vůbec plnit? Vím, že je na knžním trhu spoustu knih na toto téma, a že mnoho lidí „přání si“, provozují v praxi. A právě proto, si myslím,  že dozvědět se o skutečných zkušenostech ze života bude velmi zajímavé, poučné, ale i zábavné.

Ráda bych vás tedy poprosila o podělení se, o vaše osobní zkušenosti s „přáním si.“ Jako pomocníčka pro „otevření“ vašich zážitků s „přáním si“, si můžete vybrat z níže položených otázek. Popřípadě samozřejmě popište zkušenosti, jaké s tímto tématem máte, nebo co byste rád/a k tomuto tématu sdělil/a.

 • Splnilo se Vám v životě nějaké přání?
 • Co jste pro to udělal/a?
 • Přejete si v životě konkrétně, nebo to necháváte náhodě?
 • Žijete tak jak si přejete?
 • Splnil/a jste si svůj životní sen; popřípadě pracujete momentálně na plnění si nějakého svého snu?

Závěrem:

Zatím se k tomuto tématu vyjadřovat nebudu, ale napíšu jedno přání a doufám, že se brzy splní. ;-)

Osobně bych si totiž velmi přála splnit jedno přání pro nás všechny lidi. A to je – aby každý člověk z hloubi duše pochopil, že každý jsme tvůrcem svého života i okolního světa, a že máme tedy i zodpovědnost za to, co stvoříme. Pokud je ale v nás, nebo kolem nás pomyslná hustá tma a my se jí bojíme či na ní nadáváme, nic s tím nezměníme. Tmu tmou nerozpustíme. Ale rozzářeným světlem a láskou, ANO. ;-)

Děkuji za Váš čas, energii, poznatky, zkušenosti i příběhy.
Těším se na Vaše příspěvky.

S láskou a sluníčkem, Iwča.

Autor: admin21. Září 2010 20:02
 1. Leona
  26. Listopad 2017 v 12:00 | #1

  U každého to tak není. Mě se v životě nesplnilo ani jedno přání.

 2. Skryto
  31. Červenec 2017 v 03:52 | #2

  Splnilo se mi hned několik přání v životě. Žádal jsem o to Ganéše. Přánî nebylo konkrétní. Žiju jak umím a vysněný život nemám, protože nevím co pro mě muže být nejlepší.
  Například jsem si přál zachránit ze špatné životní situace a brzy jsem narazil na dvě osoby, které mi pomohli na cestě z té nešťastné situace.

 3. Anonymní
  28. Květen 2017 v 21:50 | #3

  pekne napsane ja jsem zazil neco hrozneho dectvi mucil me satan a od ti doby nedokazu zit podle sviho prani stale je s v ceste at delam co delam poznal jsem padle andele kteri me mucili nikdy do konce zivota nato nezepomenu im ze je buch a mam ho moc rad ale optimista nejsem uz davno ne vidim zivot jak trest

 4. Jiří
  14. Květen 2017 v 21:50 | #4

  Dobrý den.Také zažívám hodně změn v mém životě.Snažím se myslet pozitivně.I když nás obklopují lidé kteří jsou negativní a snaží se ublížit a vnucovat své negativní myšleni!Je pravda že i když člověk nevěří,a žije věčně ve stresu,atd,tak si přitahuje vše špatné,a nic mu v životě nevychází.Tyto lidé pak mají i špatný vliv na okolí a i na lidi kteří myslí pozitivně.Když chce člověk věřit,tak má opravdu si přát a pozitivně myslet.Mám i velký příběh lásky,a hodně zkušeností.Mohu napsat i svůj příběh lásky ,z někým koho moc miluji.Byl by to dlouhý příběh.Ale vím jedno přeji si aby tento svět byl lepší,a aby lidé byli k sobě milí a hodnější.Přeji si nadále abych i já měl štěstí,a byl jsem ze svojí přítelkyní,a z dětmi.Ale tento příběh je na dlouhé vyprávění.Dá se splnit cokoliv,ale někdy to vše trvá dlouho,a někdy to trvá krátce.Moc to vše znám.

 5. lily
  25. Březen 2017 v 23:40 | #5

  Dříve tomu bylo tak, že sem si něco urputně přála a ono se to vyplnilo třeba až za 10 let , ale vyplnilo se to vždy( spíše s delší časovou prodlevou a to ve chvíli kdy jsem v to přestala doufat a myslet na to). To je myslím taky to co plní přání(nelpění).Poslední roky je tomu jinak, přání se zhmotňují velmi rychle prostě požádám vesmír …….Vyšší Síly………Pole neomezených možností o to co chci ,hodím to nahoru do prostoru a snažím se od toho úplně oprostit, nelpím , nevyvíjím v mysli teorie ani překážky proč to nepůjde atd… a ono to funguje!!! Je to až „neuvěřitelné“ jak lehce člověk může dostat to, oč žádá!Nejrychleji zhmotnit přání se mi podařilo do druhého dne. Já myslím, že vesmír reaguje na každé přání ihned jenže většina lidí ještě než stačí dovyslovit své přání už zároveň s ním vysílá obavy, překážky , pochybnosti a přiživuje to negativní.Každá myšlenka je vlastně záměr který uvádí do pohybu energii. Myslím, že tak je to v životě se vším pokud se od čehokoliv oprostíte,nelpíte na výsledku a přijmete věci tak jak v danou chvíli jsou tak se situace otočí a začne se vyvíjet ve Váš prospěch.Záleží taky na Vašem přesvědčení, protože není pravdivějších slov než ta , že dostáváte přesně to oč požádáte.Denně se děje tolik zázraků !!! já už jich zažila hodně. Přeji Vám všem co nejvíce splněných přání:-):-)

 6. 4. Prosinec 2016 v 09:31 | #6

  Splnilo se mi v životě mnoho přání. Ale opravdu je důležité vědět, co si člověk vlastně přeje. Někdy si i nevědomky přitáhne to špatné a pro to špatné nevidí dobré.
  Jeden ze svých velkých úspěchů, který má dopad až do dneška, vidím ve vysněné škole, na kterou jsem se dostala. Svému cíli jsem podřídila vše…Vesměs ještě dřív, než jsem si to uvědomovala. Dělala jsem prostě něco, co mě naplňovalo a ono se to pak projevilo v konkrétní podobě. Chodila jsem na praxi do školky k dětem se sluchovým postižením, chodila jsem na kurz znakového jazyka atd. A nakonec na dané škole studuji (i když mě kdysi lékaři odrazovali od daného oboru) a díky tomuto studiu se realizovalo už mnoho dalších mých snů.
  Teď je mým cílem tu školu úspěšně dokončit a dál se profesně věnovat dětem se sluchovým postižením, nebo dětem, co jsou jako já, CODA. A co pro to dělám?
  Mé sny vycházejí z něčeho co se mě osobně dotkne a zanechá příjemnou stopu. Takže dělám to, co mě baví a má podle mě smysl, dělám věci srdcem a vždy s pokorou prosím, aby se mé cíle naplnily. No a nakonec prostě věřím, že to dopadne přesně tak, jak má a ono se to stane :) Takže v březnu odevzdám svou práci a v květnu ji obhájím! :) …své sny časem taky dost konkretizuji, abych jim byla schopná uvěřit a podřídila jim vše, co dělám, žiju svým snem….
  Vám všem ostatním přeji, ať zažíváte jen krásné věci a na ty špatné neplýtváte energií. Všechno je to jen v našem srdci a mysli. Žijte si svými sny.
  Alenka

 7. Mojmír
  24. Listopad 2016 v 04:06 | #7

  Ahojky Iwčo, není co dodat :-)

 8. Isabella
  20. Listopad 2016 v 12:16 | #8

  Dobrý den,

  až donedávna jsem si myslela, že život musím brát tak, jak ke mě události přichází a vždy se jen rozhodnout , jak pokračovat dál.Měla jsem přání, která se mi v daný moment zdála nesplnitelná, ale nějakým zázrakem přišla. Například narození syna,vlastní sřecha nad hlavou a další.S přicházejícími roky jsem začala hledat něco víc, co by naplnilo můj život a tam mě přivedla kamarádka.Moje duchovní poznání mě činí šťastnou v každé situaci a už vím, že další cestu si mohu vědomě přát. Pocit radosti přivolá zase něco radostného a proto je třeba se radovat ze všeho pěkného kolem nás a vidět svět lepší. Dnes neposuzuji, i když je to někdy těžké, ale řeknu si je to jejich život a postoj a toho se núčastním. Přeji všem hodně lásky v srdci.

 9. babeta
  17. Srpen 2016 v 09:40 | #9

  Mám jeden velký sen. Potkala jsem muže, se kterým jsem cca 1,5 roku žila v jedné domácnosti, jsme spolu 2,5 roku. V dubnu však jsem od něj odešla kvůli jeho neustále se zhoršující náladě a něčemu, co mi to ráno řekl. Přitom ale cca 1x do týdne mi zavolá a jsme spolu, je to úžasné. Naposledy mi ale řekl, že chce dítě a to já už mu bohužel asi nedám. Cítím ale, i to oklikou řekl, že mě miluje a já vím, že já jeho taky. Přeji si žít s ním a abychom byli zase spolu. Věřím, že spolu zase jednou budeme….

 10. Simona
  22. Květen 2016 v 08:50 | #10

  Já naopak stále nevím už co dále, mám maminku, která úplně ztratila smysl života. Není jí pořád dobře a léky už nezabírají. Kdykoliv zajdeme někam do nemocnice stav se zlepší. Máme už domácí péči setsru na 45 min 2 x týdeně, ale k ničemu to není. Odovlává mě z práce a doma je to peklo, pořád si stěžuje, že jí není dobře, tělo reaguje tak v zásadě má i pravdu, ale už nevím co mám dělta

 11. 25. Únor 2016 v 13:13 | #11

  Moje priane sa tyka Rodiny,je to nieco velke.Pisem uz otom nejaky cas,ale aby sa to splnilo je potrebne urobit krok dopredu.Skusila som to a mozem povedat je to realne aj ked tazke.Duchovne veci ma pritahovali od malicka.Chcela by som nieco Darovat,ked sa modlim citim Silu.Viem,ze ludia potrebuju Nadej.Nieco krasne,a nezistne..pre Mamicku moju.Prekvapenie,ktore jej ma dat chut dalej pokracovat v zivote.Aby sa citila,ze nic v jej zivote nie je len nahoda..Ale odpoved na jej zo srdiecka uprimnu Modlidbu.Kym sme este nazive preukazat jej uctu a Lasku.Pretoze vdaka nej maminke vidim,a citim blizkost mojich Anjelov.Viem,po com tuzi jej srdiecko.Boh,nech jej pozehnava kazdy den..Dakujem dcera matka.

 12. Marie
  8. Prosinec 2015 v 12:43 | #12

  Dobrý den ,chtěla bych se podělit s vámi se všemi o mém splněném přání.Je to nyní čerstvé a chtěla ,bych všem říct ,že největší chyby kterou se dopouštíme pří našich přáních je netrpělivost.Za pár dnů to bude rok co jsem potkala jednoho muže,od prvního pohledu mezi námi proběhlo něco moc silného a já věděla,že je to muž mého srdce.Byla jsem tak šťastná a myslela,že nám to nemůže nic pokazit,Ovšem život naši víru zkoušel velmi silně,oba dva.Dokonce to skončilo rozchodem, cítila jsem jak v mém srdci je místo pouze pro něj!!bylo to tak silné?stále jsem si náš vztah představovala,jek by měl vypadat,Mé přání bylo ,aby se vrátil a aby to bylo i jeho přání a štěstí,ne jen moje….Dnes zažíváme krásné chvíle a umíme oba číst mezi řádky.jak k sobě patříme.Říkáme tomu škola života,ty zkoušky a bolest,která to provázela,za vše děkuji protože to za to stojí…Marie Anna

 13. Iva
  4. Únor 2015 v 21:51 | #13

  @Emilka Emilko, připomínáte mi mě. Posílala jsem si přání a pořád ne a ne se vyplnit, chtěla jsem umřít, protože jsem si říkala, že všechny ty starosti už prostě nemohu unést. Jednou už to došlo až tak daleko, že nebýt mé sousedky, dnes tu nejsem. Musíte uvnitř sama sebe odpustit, a to nejenom těm, kteří Vám napáchali křivdy, ale i sama sobě. Popřát jim i sobě jen to nejlepší do života a nechat všechny negace odejít, ať si jdou novou a lepší cestou, ať se jim v životě daří a jsou šťastné. Po odpuštění se mi tak ulevilo, usínala jsem a měla jsem pocit, že se vznáším. Už je to rok a za ten rok není jediná těžkost, kterou bych nezvládla. Přejte si krásný život a věřte tomu celým svým srdcem. Naši strážní andělé nám podsouvají indicie, je jen na Vás, zda budete zaslepeně vnímat jen své neštěstí, nebo mu odpustíte a pošlete ho do světa. Uvidíte, že Vám pak bude lépe a najednou se vše v dobré obrátí.

 14. zdenda
  28. Prosinec 2014 v 15:42 | #14

  je to sice těžké jde jen přetrasformovat strach v pozitivní a v případě těžkostí požádat své andílky strážné :-)

 15. melinaaa
  7. Listopad 2014 v 11:00 | #15

  To je pravda, nesmíte mít strach..a pak to přijde samo.

 16. melinaaa
  7. Listopad 2014 v 10:59 | #16

  @Emilka
  Tak pak Ti to přání nestojí za to, jinak by si to nikdy nevzdala…já to nevzdám…nedělej to ani Ty.

 17. melinaaa
  7. Listopad 2014 v 10:57 | #17

  @Mari
  Jsem si naprosto jistá, že jestli je to pravý muž či nikoliv sama víte. Pokud Vám není patnáct musíte to vědět. A moc Vám přeji aby se Vám přání splnilo..vím jaké to je..mě se splnilo na půl a jsem si jistá, že druhá polovina přání potřebuje vývoj a čas. Budu na Vás myslet.

 18. melinaaa
  7. Listopad 2014 v 10:44 | #18

  @Emilka

  Já to naprosto chápu, že někdy ztratíte víru, ale když skutečně věříte vyplní se to. Mě už se to stalo několikrát, ale říkala jsem to ze srdce a moc si to přála. Umí to každý, je třeba se ale uklidnit. a hlavně důležitá věc…i pro mě je to těžké ale uvědomila jsem si to. Přání nelze splnit hned, každé ne, některé potřebuje svůj čas…nemyslím tím roky ale třeba měsíce..v ten jeden okamžik totiž musí být všechny osoby kterých se toto přání týká ve správný čas na správném místě. Přijde to. Přání se plní,…ale potřebuje aby se pár věcí stalo, pročistilo a pak se přání úplně vyplní. Vždyť když se přání vyplní najednou..není to odměna..musíme si projít určitou fází. Vše se musí poskládat a dát do celku. Pamatujte, že maličkosti jsou důležité a tvoří naše úžasné přání. Věřte, i já věřím.

 19. Pavel 51 let.Brno.
  25. Srpen 2014 v 03:58 | #19

  @Carravaggio To musela být nádhera.Já mám zkušenost takovou.Andělé na sebe berou lidskou podobu.Už se mi mnohokrát stalo,když mě bylo na duši ouvej,tak naprosto neznámý člověk,kterého neznám,mě oslovil.Nějak vždy v intujici jsem zjistil,že se můžu svěřit a on mi dal indicije jak z toho ven.Vlídným slovem mě ujistil,že to bude dobré.Rozloučil se a víc jsem ho nepotkal.Avšak zůstal mi v paměti a vždy když se vše obrátilo k lepšímu,vždy jsem si na něj vzpoměl jako by chom se potkali včera.ANDĚLÉ JSOU MEZI NÁMI.Krásný život.

 20. Pavel 51 let.Brno.
  25. Srpen 2014 v 03:44 | #20

  Velice zdravím.Rád bych napsal pár myšlenek k tématu.Ono je přát si a přát si.Já mám vždy obavu abych svým přáním nezkomplikoval druhým život.Jde o to že mám vždy pocit,jakoby moje přání bylo sobecké a že ho budu mít ve smyslu,abych já měl hlavně prospěch,ať to stojí co to stojí.Skrátka lidově abych nešel přes mrtvoly.Spíš si vždy řeknu,že bych byl rád aby se to vyvýjelo tak nebo onak a podotknu.Přenechávám to andělům a stvořiteli,ti vědí jak to zaonačt a já jim věřim.A když dostanu indíciji,že se koná a že mám udělat to,či ono,tak pak už ty obavy nemám.Velice vás zdravím a fandím.Pavel z Brna.

 21. Veve
  15. Srpen 2014 v 22:37 | #21

  @Emilka
  Zdravím Emilko, jestli ještě navštěvujete tyto stránky, myslím, že pro Vás existuje rada. Prosím Vás zkuste si přečíst knihu Tajemství, nebo si pusťte ten film a po té si přečtěte zpětně své příspěvky. Například ten poslední. Beru-li v úvahu, že člověk je jako magnet a jeho myšlenky se zhmotňují v realitě, pak plně chápu Vaše pocity bezmoci. Výroky typu: „nejsem toho hodna“, “ ať dělám cokoli tak je to špatně“, „opustilo mě všechno“….. To jsou vše vesměs negativní pocity-Vaše emoce jsou Vaším ukazatelem. Je důležité mít svou víru, ale sám ji nezrazovat. Vaše ego Vám pravděpodobně našeptává nesmysly, jakože něčeho nejste hodna, že si něco nezasloužíte, že šťastný život Vám nebyl přán…. Prosím Vás neposlouchejte toho malého červíka co uvnitř Vás hlodá-neztrácejte víru-buďte pevná. Pokud zasadíte semínko (pozitivní myšlenku) a nebudete ho pravidelně zalévat a starat se o něj, nemůže vykvést. V životě najdete spousty NEgativ, Zkuste je opustit. Kdykoliv řeknete předponu NE (nemohu, nechci, neumím, nedovedu,) vzpomeňte si na jednoduchou rovnici: NE=NE. Negativní přitahuje negativní. Nechte se vést svými vnitřními pocity-jak se cítíte, když říkáte, že Vás všechno opustilo? Pokud to vyvolává jakýkoliv negativní pocit-frustrace, bezmoc, smutek, strach-nasměrujte svoje myšlenky ihned jiným směrem. Vzpomeňte si na něco, za co můžete být skutečně vděčná-vděčnost je mocný nástroj, používám ho až neuvěřitelně často. Buďte vděčná, že jste tyto stránky objevila, že Vás lidé jako Iwanka podporují, že Vás milují Vaši andělé, že jsou lidé, kteří se za Vás modlí, že máte oči, kterými čtete tyto řádky, je mnoho a mnoho důvodů za co být vděčný i když člověk prožívá velikou ztrátu a bolest. Ale to se dá překonat právě díky vděčnosti a díky tomu, že se člověk umí za sebe ohlédnout a nevidět všude jen ta „NE“, ale i to nádherné, co s sebou život kdy přinesl. Přeji Vám aby Vás bolest v srdci opustila a aby jste objevila kouzlo života a sílu šťastných myšlenek. Také Vám přeji aby jste spatřila důkaz, že existují lidé, kterým na Vás záleží, a že Vaši andělé Vás rozhodně neopustili. Jsou s Vámi ode dne Vašeho narození až do dne Vaší smrti. Provází Vás celým životním cyklem. A Vaše přání se plní, věřte tomu. Když řeknete, že nemáte nárok být šťastná a věříte tomu, pak ve skutečnosti pocitově sdělujete, že zrovna toto je Vaším přáním. Je třeba se soustředit na to, co Vám, dělá radost, co ve Vás vzbuzuje pocity lásky, radosti, co Vám na tváři vykouzlí úsměv. Ano, negativní myšlenky zase přijdou jako strašáci, v tu chvíli je Vy máte přijmout, uvědomit si je a pustit je dál. Když o nich víte, víte zároveň i o tom, že je třeba pozornost přesměrovat k myšlenkám, které Vám dělají dobře. Když usínáte, myslete na Vašeho anděla strážného, jak Vás pevně a přitom měkce objímá, že nad Vámi v noci bdí a hlídá Vás. To je hřejivý pocit, že se o Vás někdo stará, že Vás někdo miluje bezpodmínečně….. Držím Vám pěsti a věřím, že dospějete ke svému štěstí i přes překážky a bolest, kterou Vám život nachystal. Držte se, buďte vděčná a věřte!

 22. Emilka
  3. Duben 2014 v 08:45 | #22

  Krásný den Martino tak čekám stále na to přání jestli se mi splní ,ale stále nic opravdu se mi to otáčí opačně mám to moc těžké ,ale stále jsem věřila , ale asi néjsem toho hodna jinak si to nedovedu vysvětli ať dělám cokoli tak je to špatně opustilo mně všechno a Andílci taky Vám to přeji s celého srdíčka ,aby se Vám to krásné plnilo Iwanka se taky stratila moc mi pomáhala krásné Jaro všem přeji Emilka

 23. marky
  21. Červen 2013 v 08:01 | #23

  Ahoj lidičky, skvělé stránky a karty si zde také často vykládám, hlavně ty delfíny ty se mi líbí nejvíce. a musím říct že postupem času opravdu ukazují jak minulost tak momentální situaci. a já se tedy pak mohu zamyslet a konat podle toho k čemu mě vybízejí do budoucnosti. přání si píšu, nebo říkám v duchu. a opravdu se postupně plní. měla jsem vloni partnerskou krizi. myslím že hodně pomohla reiki terapie a přehodnocení toho co vlastně chceme. také sem si přála vidět anděla a skutečně po pár dnech sem měla sen kde se anděl vznášel u mé postele. byl bílo zlatý a z jeho ruky ke mě přicházeli obálky. ale co v nich bylo nevím :) přejte si celým srdcem a sny se vám vyplní :)

 24. 7. Květen 2013 v 17:27 | #24

  Možná si tu bolest má prožít, aby se vyčistila jeho duše. Třeba v minulosti mohl ubližovat a dosud si neodpustil, nebo jemu bylo ublíženo a neodpustil

 25. Maria
  30. Duben 2013 v 21:39 | #25

  Den zacinam aj koncim s anjelmi, v priebehu dna sa na nich obraciam s hocijakym ‘problemom’. Napr. aj pri nakupoch. :-D Rozpravam sa s nimi v duchu a ked je to mozne aj nahlas. Ked mi je tazko, poziadam ich o pomoc, staci povedat: „som tu a potrebujem vasu pomoc. “ A pridu a pomozu. A nezabudnem podakovat. A chcem podakovat aj za Atarot , kazdy den zacinam a koncim anjelmi. Nadherne stranky:-D A hladajucim odporucam knihu od M.Wiliamsovej Navrat k lasce. To je taka moja biblia:-D Tak, vela stastia vsetkym

 26. Míša
  4. Březen 2013 v 13:13 | #26

  @Katka Ahoj Katko! K té bolesti- je to strašné, ale bez bolesti nezjistíš, že je něco špatně, a jak moc špatné to je. Pokud Tě něco nebolí, tak řešení odložíš na později a to už by mohlo být pozdě. Jsem ráda, že jste to zvládli. To mi dává naději, že když zvolím správnou cestu, tak dojdeme k lepšímu cíli.

 27. Carravaggio
  14. Únor 2013 v 14:07 | #27

  Zdravím všechny lidské bytosti,i ty,kteří nevěří. Poslal jsem si přání a splnilo se ,potkal jsem ženu,která mě hodně naučila a otevřela mi dveře i do duchovního světa. Přál jsem si po čase setkat se s anděli a při společné meditaci s přítelkyní,se mi v noci,v zimě, objevil obraz anděla v jeho nádhérné velikosti a krásnými konturami,naprosto rozpoznatelné detaily hlavy,křídel,těla na zmrzlém okně.V noci byl úplněk a měsíc svítil přesně nad hlavou jako svatozář.Bylo to něco tak úžasného a tak silný zážitek,že dnes vím,že jsou s námi a cítím je kolem sebe.Splnilo se mi toho více,často nám ukazují první krok nebo směr cesty,že i my žádající,máme pro naše přání něco udělat,pro sebe,lidičky kolem nás,přírodu,Matku Zemi,
  cokoliv kde to cítíme.Nezapomínám nyní, přesně jak to píše Iwča
  -a taky díky ji za tyto úžasné stránky- na zodpovědnost za sebe a k naší krásné Zemi .C.

 28. Bronson
  6. Únor 2013 v 10:50 | #28

  Ještě jsem zapomněl dodat, že druhý den jsem ten samý tiket znovu podával a mašina ho vytiskla bez té minulé „chyby“. Takže, něco se tehdy muselo stát, samovolné to ale určitě nebylo!

 29. Bronson
  6. Únor 2013 v 10:45 | #29

  Zdravím všechny a chtěl bych se s Váma podělit o mou zkušenost s Tarotem a Andělskými i jinými kartami. Po vánocích, jak se to někdy přihodí jsem nebyl zrovna v dobré finanční kondici. Náhoda mi zavedla na webovou stránku ATAROT , kde jsem našel i věštbu z karet. Pár dnů jsem se řídil radami,které mi karty doporučily a přál jsem si vyrovnat svou finanční situaci. Mám napsaný tiket Šťastných deset, který sázím pravidelně se střídavými úspěchy a kde mám cenu vkladu 10,- Kč na sloupek. Dne 1.2. jsem jako obvykle podal sázenku a protože jsem vybíral i nějakou menší výhru, nevěnoval jsem moc pozornost tomu, že platím o dost víc, než bych měl.Doma jsem to vše znovu kontroloval a zjistil jsem, že na druhém řádku mě vzrostl vklad na 60,-Kč oproti obvyklým 10,-Kč. Pomyslel jsem si něco o hloupé mašině, ale večer se konalo překvapení! Díky tomuto strojnímu přehmatu jsem vyhrál 1.500,-Kč! A teď přijde to, proč mě to tak překvapilo!Přesně tolik jsem potřeboval na zaplacení složenky na kterou mi peníze chyběly a když jsem si vzpomněl na ranní předpověď Andělských karet, že mé prosby byly anděly vyslyšeny, tak jsem už přestal pochybovat…Od té doby věřím na to, co mi andělé prostřednictvím karet sdělují a snažím se tomu porozumět tak, abych z toho měl užitek. Nevěřícím Tomášům řeknu jen jedno! Doopravdy to funguje.

 30. Jane
  27. Leden 2013 v 20:03 | #30

  Mám ráda tuto stránečku a moc ráda si v ní čtu,i opakovaně, stejné články :-) Moc mě mrzí, že už velmi dlouho nepřibylo nic nového. Ráda bych se dozvěděla něco dalšího :-) Vděčím iwance a informacím které tu jsou, za najití té správné cesty :-) Děkuji, přeji jen to nejlepší, a lásku do duše každému :-)

 31. 3. Leden 2013 v 00:42 | #31

  @Viera
  Tak, tak i správně si přát je umění :-) Pozor na to, přání se většinou plní doslovně http://knihomilky.blogspot.cz/2012/12/prani-ma-nekdy-jepici-zivot.html

 32. Bronica
  19. Prosinec 2012 v 20:54 | #32

  @Katka

  Zdravím Katko a všechny ostatní čtoucí lidičky…!
  Váš příběh je srdcervoucí a emočně náročný…
  Jako reakci na Vaši zkušenost musím uvést obhajobu pro všechny anděle,které jste oslovila. Tato zázračná nehmotná stvoření tu nejsou proto,aby nás ušetřily bolesti,ale aby nás přivedly na jinou cestu sebepoznání a vnímání.
  Bolest je odraz psychiky a když se to týká malinkých dětí je to bohužel následek minulých životů… Každý jsme si vybrali,že tu chceme být a že si musíme nečím projít a na nás záleží jak se s tím poperem…
  Vás tato zlá situace přivedla k Reiki a otevřela Vám cestu k víře, posunula Vás o stupínek víš než jste byla a protože to dobře dopadlo chce se po Vás aby jste v této cestě pokačovala… Pro malého to bylo vykoupení a dost možná i cesta k léčitelským schopnostem, vždy bude bolest vnímat citlivěji než ti,kteří si ničím podobným neprošli…

  Pro čistotu Vašich vyřčených motliteb a čistější průchod pozitivních energií pro příště doporučuju se vyvarovat slovům jako je „sakra, strašně,hrozně a pod.“ a to i přesto,že jsou vkládána do pozitivních slovních spojení. Vždy s sebou nesou negativitu a s hloubkou myšlenky nebo přání se jejich vliv stupňuje.

  Krásné prosvětlené a lásky plné zítřky přeje Broňa H. :)

 33. irena
  7. Prosinec 2012 v 19:00 | #33

  Přeji Všem jen slunéčkové dny,
  náhodou nakoukla a stravila zde na těchto úžasných stránkách,nejméně 2hodny.Budu dále pokračovat,nedá mi nepoděkovat za tyto stránky.
  D Í K Y,slunéčkové dny Irena

 34. Emilka
  28. Listopad 2012 v 07:38 | #34

  Děkuji Mari a já zase na Vás snad se jednou taky dočkáme a andílci nám pomůžou mějte se krásně Emilka.

 35. Mari
  27. Listopad 2012 v 15:35 | #35

  @Emilka
  děkuji mockrát emilko….určitě nás slyší…chci po nich asi moc .) Budu myslet i na vás ano? Třeba si tak pomůžeme…

 36. Emilka
  26. Listopad 2012 v 10:15 | #36

  Mari asi jsme na tom stéjně žádame asi špatně jak čtu ,že se všechno plní tak si říkám ,že asi néjsem hodná ,aby mi andílci pomohli všechno mám opačne ,ale stále čekám ,že to jednou příjde asi už nesmím o nic žádat musím to nechat být a Iwanka se nám zázračně stratila vůbec tady už přes půl roku nekomunikuje ať se Vám to Mari splní přeji Vám to Emilka.

 37. Mari
  20. Listopad 2012 v 15:31 | #37

  ahojky lidičky, moc bych chtěla poděkovat iwance za tyto stránky…celý život mě trápí láska a andílci mi nyní moc pomáhají, možná je žádám špatně…nebo nevím, ale zázraky kolem se dějí. Poslední vztah mě moc trápí a ten dotyčný je opravdu můj velký učitel…zkouším vše co se dá, ale prostě asi někdy nelze mít vše co chcete, jak mi to pořád partner říká. Poslední dobou andílci mluví o partnerovi duše…nevím jestli je top tento muž nebo přijde jiný…ale moc se na něj těšíma žádám anděly, abych už ho nepřehládla. Děkuji mockrát za naději na těchto stránkách :) Pěkný den.

 38. Helena
  14. Listopad 2012 v 08:13 | #38

  Zdravím všechny „věřící“…sny se plní…mým životním snem byl domeček uprostřed přírody. Jelikož utíkaly roky a domek stále nešel, tak jsem to vzdala a už měla domluvenou rekonstrukci panelákového bytečku…a v tom to přišlo…souhrou neuvěřitelných okolností k nám přišel náádherný domek uprostřed krásné přírody a s báječnými sousedy. Všichni mi jej „závidí“ a mluví o zázraku. Byl to zázrak – je potřeba jenom věřit a být v souladu s okolním i vnitřím světem. Všem přeju krásný den. Helena

 39. Yanina
  13. Listopad 2012 v 13:51 | #39

  Ahoj všem,
  vždy se mi splní přání, o kterých přemýšlím jen chvilku nebo která mě jen tak napadnou a hned zase odejdou. Je to přesně takovéto: „To by bylo fajn, když by ….“ No a když se mi to splní, tak si to mnohdy uvědomím až hodně zpětně. Ale je fakt, že to funguje. I teď si něco hodně přeji, tak snad to vyjde. Moc bych si přála, abych to nezakřikla. Držím palce i vám ostatním!

 40. Anonymní
  30. Říjen 2012 v 11:22 | #40

  @Viera
  tAKY POSÍLÁM HODNĚ LÁSKY PROSTŘEDNICTVÍM VAŠÍM A VŠEM iRENKA

 41. Anonymní
  30. Říjen 2012 v 11:15 | #41

  @Lea
  Hm tak tohle znám ale je to jednoduché musíš naslouchat svému srdci .JESTLI MU JDE JEN A JEN O TEBE SAMOU A JESTLI TĚ NEBUDE TĚSTNIT JAKO PTÁČKA ,KTERÝ BY POTOM ULETĚL .iRENKA

 42. Anonymní
  30. Říjen 2012 v 11:09 | #42

  @Katka
  Já si myslím aspon jsem se to tak učila že když se něco takového děje člověk připustí strach -negace a andělé pak nesliší nesmí být strach a negace ,vím je to těžké sama tím procházím dnes a denně.Irenka

 43. Anonymní
  30. Říjen 2012 v 11:03 | #43

  Ahojky jednoho dne před tak 14 lety jsem byla v životě ve všemožných problémech a žila jsem kolik let spíš v pekle a díky mé sestře ,která mě uvedla na správnou cestu dobra a lásky ,před tím jsem hrozně trpěla .Se to pak začalo zlepšovat a taky se mi splnilo hodně přáních ,dostala jsem 4 veliké dary děti zdravé ,denně za ně děkuji .TAKÉ VELIKÝ DÁREK NA POČTVRTÉ MANŽEL NÁDHERNÝ ČLOVĚK ,ALE MUSELA JSEM SE ZMĚNIT A MODLILA JSEM SE PŮL ROKU ZA NĚHO A PAK MI HO TATKA NAHOŘE POSLAL DĚKUJI MOC ZA NĚHO A JEŠTĚ SPOUSTU DÁRKŮ NAPŘ.PRACOVAT NA HŘIBITOVĚ A VELKÉ UVĚDOMĚNÍ Z TOHOTO ,ALE DLOUHO JSEM TAM BÝT NEMOHLA ,ALE ZA TO SE TAM OKOLNÍ ŽIVOT TAK PROLÍNÁ ,CHYSTÁM SE NAPSAT POVÍDKU Z TOHOTO ,TO BYL TAKY DÁREK .tATKA ZA TU DLOUHOU DOBU UČENÍ NA TÉTO CESTĚ MI VŽDYCKY NĚCO SPLNIL A MOC JSEM MU VDĚČNÁ ZA TO VŠECHNO CO PRO NÁS DĚLÁ .řÍKÁ SE DEJ A BUDE TI DÁNO A PŘEJ A BUDE TI PŘÁNO .NEHLEDĚ K TOMU ŽE MI POMOHL KDYŽ MÉ DĚTI BYLI NEMOCNÉ A UZDRAVILI SE DĚKUJI ZA VŠECHNO MOC A MOC A JÁ VŠECHNO CO JSEM SE NAUČILA PŘEDÁVÁM DÁL LIDEM KTERÉ TO CHTĚJÍ .iRENKA

 44. Katka
  30. Říjen 2012 v 09:16 | #44

  Dobrý den,

  mému synovi v 15 měsících zjistili 15cm velký nádor na ledvině. Po první operaci a 10dávkách chemoterapie se to do měsíce vrátilo ve stejné velikosti (a to 2x 8cm). Všichni byli velice překvapeni tou rychlostí.Operovali ho až když začal zvracet krev a byl na velkých dávkách morfínu kvůli bolesti (tj 3 den od nastupu do nemocnice), , která byla velice komplikovaná a na ARU, kde ležel 11 dní (několik dní s otevřeným bříškem) mu nedávali šanci. 13 dní od operace měl nový nádor 15cm velký a my jsme nastoupili na velice tvrdou chemoterapii a ozařování. Strávili jsme 7 měsíců na Onko-hematologické JIPce a od té doby věřím a pracuju s anděly. Musím říct, že mi neuvěřitelně pomohly vaše stránky a tímto vám chci i poděkovat. Protože opravdu není jiná možnost, a zároveň nic těžšího, než přijmout fakt, že to vaše milované dítě ví, co je pro něj nejlepší a i přes to že mu pomáháte (myslím medicínu i energeticky – udělala jsem si reiki I a II), tak je to jen na něm, co je pro něj nejlepší a samo se tak rozhodne, jestli zůstane a bude bojovat nebo odejde. Byly to nejtěžší chvíle mého života ale můj drahý chlapeček to zvládnul neuvěřitelným způsobem a já mu děkuji každý večer za to že je s námi a za to, že si vybral zrovna nás. Všichni jsme čekali, že budou komplikace, ale on to ustál. Jedné věci akorád nerozumím. Když jsem anděly žádala aby mu pomohli od bolesti, nepomohli a já bych si strašně přála najít vysvětlení, abych třeba nedělala stejnou chybu znova. Byl na šílených dávkách morfínu a jiných chemikálií, ale ani to někdy nepomáhalo a já se ptám proč……
  Každopádně co chci říct je, že nemoc začíná v emocích a v generacích před námí, a když se léči nemoc, je hodně důležité vylěčit ty emocionální bloky, jinak nezabere nic. A já jsem měla to neuvěřitelné štěstí, že jsem potkala lidi, kteří nám pomohli. Jak léčitelé, tak rodinné konstelace, která odblokovala našemu malému pocit, že si nezaslouží lásku!
  Moc všem děkuji a i vám za vaše stránky (hlavně výklady andělských karet), které teď všem na onkologii doporučuju! a ne jen tam :o )
  s láskou vsem Katka

 45. Martina
  1. Říjen 2012 v 18:34 | #45

  Dobrý den,

  párkrát jsem doopravdy zažila, že když jsem si něco přála, ono se to skutečně splnilo. Byly to maličkosti, ale jsem za to ráda. Problém je, že ty velké věci se mi neplní a já nemohu přijít na to, proč. Osobně jsem teď prožívala docela složité období a momentálně si připadám jako když stojím na rozcestí bez ukazatele a nevím kam jít. Nejhorší je, že vlastně ani ty cesty tam nejsou. Abych to nekomplikovala, zkrátka jsem zjistila, že ani nevím, co mne skutečně baví a čemu bych se chtěla věnovat. Proto bych vám byla vděčná za jakoukoli radu, či tip na literaturu, jak se s tímto problémem vyrovnat a jak nalézt v sobě to, co mě baví a jak přijít na to, co je mým životním snem, o kterém jste se zmiňovala. Předem děkuji za odpověď a za tyto stránky, na kterých jsem si nejvíce oblíbila mantry.

 46. Martina
  26. Srpen 2012 v 13:32 | #46

  @Emilka
  Mám také jedno přání a stále na něj čekám, zatím procházím obdobím, kde jsem se našla a začala vnímat jiné věci okolo mne. Své těžké životní období mám za sebou, a tak si tvořím své prostředí kolem sebe, je to težké a složité, ale vše se vším souvisí..Věřím, že i na mě čeká odpověď na své přání a přeji všem to samé…¨
  Martina

 47. Emilka
  24. Srpen 2012 v 08:38 | #47

  Holky přčetla jsem si Vaše články a přeji Vám to s celého srdce a už moc dlouho mám přání ,ale neplní se mi nic už jsem to vzdala nechávám to už osudu přeji mnoho štěstí.

 48. Lea
  16. Srpen 2012 v 07:26 | #48

  Dobrý den, ráda bych se podělila se svým splněným přáním, které se mi vrátilo v trojnásobné míře. Je to spíše k smíchu, ale věřte, že mně moc do smíchu není. Hodně dlouho jsem si přála muže, milého, milujícího, sportovce, atd. jak si tak dokáže žena vymalovat svého „prince“. Tak teď to mám, spíše teď je mám, hned 3 a nevím, koho si vybrat, protože všichni jsou si tak podobní a přitom mně na každém přitahuje něco jiného. Samozřejmně o sobě neví a já se naplno nedokážu otevřít ani jednomu. Vím, že dříve, či později se budu muset rozhodnout, takhle to dál nejde. Takže teď mám zase jedno přání.. rozhodnout se správně..:-)

 49. Alena Štěrbová
  6. Červen 2012 v 17:10 | #49

  Dobrý večer, mě se všechna moje přání plní. Co jsem proto udělala? Vlastně nevím, jen jsem cítila potřebu si něco přát v určitou dobu a pak jsem dávala pozor jaké odpovědi přicházejí shora.A postupovala podle jejich rad. Nešlo mi to hned a těch pádu… Ani dnes nejsem přeborník,ale už je to o mnoho lepší.Někdy mě napadá, že mé přání mají být konkrétní. Třeba ohledně práce a bydlení. Někdy, třeba když jsem hledala lásku bylo mé přání,jako mlha a v ní spoustu krásných citu, doteku a obrazu. A pak se zhmotnily v užasného, milujícího muže.Po rozvodu si opravdu žiju, jak si přeju. Mám oporu mé užasné dcerušce, ktera mi dělá samou radost, v rodině i v současném patrnerovi.A ted momentálně prožívám nové začátky ve všech směrech života.Alena

Okomentovat stránky